На голову Новини Отримання інформації тільки через суд – НЕдобра вінницька традиція

Отримання інформації тільки через суд – НЕдобра вінницька традиція

109
0

Мировою угодою закінчився розгляд справи громадської організації «Філософія Серця» стосовно отримання інформації про премії працівників Управління спільної комунальної власності Вінницької обласної Ради.

Мировою угодою закінчився розгляд справи громадської організації «Філософія Серця» стосовно отримання інформації про премії працівників Управління спільної комунальної власності Вінницької обласної Ради.

 

 

Чисельні запити та намагання в досудовому порядку мирно вирішити питання не давали результатів. Тож, громадські активісти змушені були звернутися до суду, аби дізнатися хто і скільки премій отримав в згаданому управлінні у 2014 році.

У підсумку, ціна питання – трохи більше 40 тисяч для прибиральниць та двірників. Але, це за інформацією управління, премії лише з бюджету. Але є припущення, що з позабюджетних сум розмір премій та особи, що їх отримували дещо різняться.

 

Зараз громадські активісти планують дослідити розмір фонду економії бюджетних коштів, з якого були нараховані премії та з’ясувати долю залишку. «Відкритим питанням залишається і сам факт здійснення господарської діяльності Управлінням. Сподіваємось, що наступні запити не будуть повторювати долю свого судового брата» – зазначила Юлія Грига, голова правління громадської організації «Філософія Серця». А правозахисник Станіслав Нижник-Оскольськиий наголосив, що у кожної проблеми, що доходить до суду є прізвище, ім’я і по-батькові і настав час притягнення до відповідальності.

Нагадаємо, що судовий супровід справи забезпечив Фонд захисту права на доступ  до інформації, який підтримує Інститут Медіа Права.

 

Представником по даній справі був Євген Зільберт. За його словами, настав час проводити форум за участі представників влади і громади та вирішувати питання доступу шляхом діалогу, аби не нести зайві втрати ані фінансові, ані часові.

/Files/images/rk_2015/Untitled4 - 0002.jpg

 

Джерело: s.edukit.vn.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я