Політика Опитування в США: Трамп випереджає Байдена за рейтингом до виборів на 4%...

Опитування в США: Трамп випереджає Байдена за рейтингом до виборів на 4% – WSJ

290
0
Експрезидент США Дональд Трамп випереджає свого основного політичного супротивника, чинного американського лідера Джо Байдена в майбутніх електоральних перегонах. Наразі Трамп має рейтинг у 47%. Для порівняння, у Байдена лише 43% – на 4% нижче.
 

Про це повідомило видання The Wall Street Journal. Журналісти посилаються на дані соціологічного опитування.Так, станом наразі Байден відстає від Трампа аж на 4%. Водночас перевага Трампа зменшується з 37% до 31%, коли до потенційного виборчого списку додаються п’ять потенційних сторонніх і незалежних кандидатів.

Таких підтримують 17% американців. Цікавий факт: Роберт Кеннеді-молодший, який наразі є демократом, отримав найбільшу підтримку – 8%.

Зазначимо, що дуже розповсюдженим у новому опитуванні є невдоволення американців політикою Байдена. Втім, це здебільшого стосується саме його основного електорату – демократично налаштованих виборців. Отже, є надія, що у день виборів вони таки, зціпивши зуби, проголосують за Байдена, аби перемога не дісталася Трампу.

Лише 23% виборців кажуть, що політика Байдена допомогла їм особисто, тоді як 53% кажуть, що президентська політика їм завдала шкоди. Натомість близько половини виборців кажуть, що політика Трампа, коли він був президентом, допомогла їм особисто, і більше ніж 37%, які кажуть, що вони постраждали”, – повідомляють журналісти.
 
Повністю схвалюють роботу Байдена в якості президента лише 37% американців. Це є найнижчим показником за весь час каденції. А от 61% американських громадян негативно оцінюють політику чинного голови США. І це знову ж таки рекордний показник антирейтингу.
 
“Політичне положення президента Байдена перебуває на найбільш слабкому етапі за весь час його президентства… Виборці поставили йому найнижчі оцінки за продуктивність праці та вперше в особистому протистоянні віддали перевагу Трампу”, – зазначає The Wall Street Journal.
 
Цікаво однак, що більшість виборців вважають Байдена чесним президентом. Тоді як Трампа частіше підозрюють у корумпованості та політичних змовах.
 
Вибори в США-2024

Нагадаємо, що наступного року в США пройдуть важливі президентські вибори. Вони заплановані на 5 листопада 2024-го.

Ці вибори мають велике значення не тільки для США, але й для України та всього вільного світу. Адже від того, хто стане переможцем, залежить подальша зовнішня політика та геополітична стратегія Сполучених Штатів.
 
Якщо переможе Байден, на що сьогодні сподіваються у Києві, то Вашингтон продовжить плюс-мінус ту ж політику, яку веде зараз. Вона, серед іншого, включає в себе підтримку України та європейських союзників, а також протидію росії та Китаю.
 
В свою чергу, у випадку перемоги Трампа Америка, скоріше за все, піде на добровільну геополітичну самоізоляцію, сконцентрувавшись на власних внутрішніх проблемах та викликах, яких у цій державі немало. Якщо це станеться, слід очікувати подальшого зниження ролі США в світі, зменшення підтримки України та Європи, а також повноцінного розв’язування рук авторитарним режимам на кшталт рф, Ірану або КНР.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я