Новини Олійник попросив президента випустити Юрія Хорта

Олійник попросив президента випустити Юрія Хорта

207
0

Депутати Вінницької обласної ради не проголосували за власні звернення до президента, голови Верховної Ради та прем’єр-міністра. Вони прагнули негайно звільнити Юрія Павленка (Хорта) та інших політичних в’язнів Вінниччини.

На засіданні не вистачило голосів. Навіть не підтримали подібне звернення від голови обласної ради Анатолія Олійника, пише gazeta.ua

“Важко зрозуміти депутатів. Самі ж подали свої звернення три фракції і не вистачило голосів” – каже депутат Сергій Кривешко.

Юрист Юрія Хорта впевнений, звільнення Юрія Павленка (Хорта) залежить повністю від президента.

“Як тільки Порошенко сам відкине свої амбіції чи йому уже невигідно буде утримувати під вартою Павленка, тоді його відпустять. Навіть справа зволікається тривалий час. Терміни розгляду справи в апеляційному суді порушуються, бо судді у відпустці” – каже Валерій Палій. – Коли він вийде вимагатиме моральної компенсації за те, що сидів”.

 

Хорту дали 4,5 року тюрми за хуліганство з використанням зброї поблизу Вінницької облради в грудні 2014-го. Насправді його посадили, бо розірвав портрет президента. Про це кажуть вінницькі активісти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я