На голову Новини Олігарх Ахметов викупив у росіян чверть акцій “Київобленерго”

Олігарх Ахметов викупив у росіян чверть акцій “Київобленерго”

142
0

Операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрям у структурі енергетичного холдингу ДТЕК – “ДТЕК Нафтогаз” – стала власником 24,99% акцій ПрАТ “Київобленерго”, що раніше належали російській групі VS Energy International Ukraine…

Про це йдеться у повідомленні “Київобленерго” у системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Згідно з повідомленням, у власності VS Energy залишилося 33,60788% акцій ПрАТ.

На початку січня 2019 року “ДТЕК” заявив про намір сконцентрувати 68,2949% акцій АТ “Одесаобленерго” і 93,9978% ПрАТ “Київобленерго”, що належать групі VS Energy.

До структури VS Energy International Ukrainе входять такі підприємства, як: “Київобленерго”, “Рівнеобленерго”, “Херсонобленерго”, “Кіровоградобленерго”, “Житомиробленерго”, “Одесаобленерго”, “Чернівціобленерго”, “Севастопольенерго”. Також компанія володіє значними пакетами акцій у “Миколаївобленерго” і “Хмельницькобленерго”.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних і фізичних осіб, кінцевими беніфіціари ТОВ “ВС Енерджі Інтернейшнл Україна” є громадяни Латвії Віліс Дамбінс, Артурс Альтбергс і Валтс Вігантс, а також Марина Ярославська (Німеччина).

Реальними власниками групи VS Energy є росіяни Євген Гінер, Михайло Воєводін і Олександр Бабаков.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я