На голову Новини ОБСЄ повідомила про росіян у військовій формі неподалік Маріуполя

ОБСЄ повідомила про росіян у військовій формі неподалік Маріуполя

142
0

ОБСЄ побачила озброєних росіян на окупованій території в районі Маріуполя, йдеться у звіті організації за 9 грудня.

«У підконтрольному “ДНР” селі Саханка (24 км на північний схід від Маріуполя) до патруля Місії на цивільному автомобілі з номерними знаками Російської Федерації під’їхали четверо озброєних чоловіків з автоматами (АК-47) і почали розмовляти зі спостерігачами», – йдеться у звіті, інформує zaxid.net

«Вони були одягнені в форму військового типу. Двоє з них відрекомендувалися як громадяни Російської Федерації», – зазначили спостерігачі ОБСЄ. Жодних інших подробиць про російських бійців на окупованій території України у звіті немає.

Крім того, спостерігачі назвали «обмеженням свободи пересування» той факт, що українські бійці впустили їх на територію зберігання відведеного озброєння лише після того, як пересвідчились, що в патрулі немає росіян.

«На місці розміщення відведеного важкого озброєння військовослужбовці ЗСУ надали доступ спостерігачам після того, як дізналися, що серед спостерігачів патруля немає громадян Російської Федерації. Окрім того, вони надали лише піший доступ до місця розміщення. (Об’єкт знаходився за 500 м від місця, де патруль Місії був змушений припаркувати свої автомобілі). СММ поінформувала про це СЦКК», – йдеться в повідомленні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я