Економіка Нова допомога під час війни: хто з українців незабаром отримає фінансову підтримку

Нова допомога під час війни: хто з українців незабаром отримає фінансову підтримку

259
0

Українська влада та міжнародні організації нададуть фінансову підтримку громадянам, які постраждали внаслідок теракту на Каховській ГЕС. Відомо, що гроші отримають жителі Херсонської та Миколаївської областей.

За інформацією Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, наразі точний розмір виплат ще обговорюється.

“Також напрацьовується механізм виплати одноразової грошової допомоги постраждалому населенню від держави”, – йдеться у повідомленні.

Перелік населених пунктів і списки громадян, які підпадають під категорії отримання грошових виплат, буде визначено обласними військовими адміністраціями постраждалих регіонів.

Тим часом штаб з ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС повідомляє, у результаті теракту через дії росіян постраждав 31 об’єкт водопостачання та водовідведення, під водою опинилися 28 великих промислових об’єктів.

Понад 3500 будинків у 48 населених пунктах досі підтоплені. Також під водою залишаються окремі ділянки автодороги державного значення Херсон — Генічеськ.

Хто зможе отримати гроші

Розраховувати на допомогу можуть українці, які:

  • отримали матеріальну шкоду, завдану будь-якому майну, товару, нерухомості, виробництву, що перебували у власності чи розпорядженні;
  • втратили вигоду – дохід, який можна було б отримати від ведення діяльності, якби не сталось катастрофи;
  • отримали моральну шкоду (стосується фізичних осіб);
  • залишилися з невиплаченою заробітною платою (тільки якщо трудові відносини були призупинені після катастрофи);
  • отримали додаткові витрати через злочинні дії країни-агресора.

Що загрожує українцям та світу через руйнування Каховської ГЕС

В ООН на днях повідомили, що техногенна катастрофа у Херсонській області матиме серйозний вплив на світову продовольчу безпеку. За словами генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Мартіна Ґріффітса, серйозно підскочать ціни на продукти харчування.

“На нас чекають величезні проблеми зі збиранням і посівом наступного врожаю. І тому те, що ми побачимо, – це величезний вплив на глобальну продовольчу безпеку – ось що станеться”, – зазначив представник ООН.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я