На голову Економіка НКРЕКП штрафами у 85 тис. грн карає за багатомільярдні маніпуляції на енергоринку?

НКРЕКП штрафами у 85 тис. грн карає за багатомільярдні маніпуляції на енергоринку?

207
0

«Безкомпромісна, непримиренна та незалежна НКРЕКП розпочала нарешті смертельну битву із спекулянтами на «енергоринку»! Саме під таким гаслом відбулася нещодавно комедія у вигляді засідання НКРЕКП по боротьбі з мільярдними зловживаннями на «енергоринку».

Це дійсно натуральний треш.  85 тис. грн! Саме стільки коштують мільярдні маніпуляції із продажу повітря на ринку електроенергії.

85 тис. грн – це мінімальний штраф. Це гроші, які продавці повітря отримували за хвилину своєї протизаконної діяльності. Саме стільки коштує доведення «Енергоатому» до фактичного дефолту. Бо саме на ресурсі «Енергоатому» паразитували ці фірми.

Показово, що коли НКРЕКП видавала індульгенцію за смішні 85 тис. грн цим трейдерам, їх куратор пан Герус проводив зустрічі із потішним менеджментом НАЕК «Енергоатом» з гаслами «Врятуймо держкомпанію!».Півроку оновленої НКРЕКП: які здобутки в роботі? - Олексій Кучеренко

Саме в цей час створювалося чергова пустишка у вигляді міжфракційного об’єднання «За атомну енергетику» імені Геруса. Саме в цей час в «Енергоатомі» з’явилися два сумнівних віце-президента з коренями з напівкримінально-фінансових кіл. Саме в цей час обговорювалися чергові плівки, які розкривали «кадрову політику» офісу президента по державній компанії.

Я нагадаю, що можливість торгувати повітрям створило саме НКРЕКП по вказівці згори в листопаді 2019 р.  Створив ці «правила» новий склад керівництва, призначений президентом за поданням солодкої парочки Ковалів-Герус.

Після того як я та інші експерти почали оприлюднювати факти колосальних маніпуляцій на «енергоринку» в січні та лютому 2020 роках — фігуранти цієї змови прикрили шпарину. А тепер, по суті, просто тихо легалізували цю корупційну оборудку.

«Основний великий висновок щодо всіх учасників полягає в тому, що всі учасники недосконало планують свої обсяги виробництва, постачання та продажу», – зауважила членкиня НКРЕКП Ольга Бабій.Ольга Бабій (депутат Київської облради): Горган провалює медичну ...

«Недосконало планують» замість «цинічно грабують». Такий він — діючий регулятор. Тепер усі, хто захоче вкрасти пару мільярдів з енергоринку, будуть труситися від с̶т̶р̶а̶х̶у̶ сміху.

І найбільш красивий пасаж: штраф виписали майже всім — і тим, хто грабував, і тим, хто немає ніякого до цього відношення.

Шановні колеги депутати, члени ОП, члени комісії! Майже переконаний – рано чи пізно ви всі за це будете відповідати перед слідством. Це вже не викликає сумніву. Спроба доведення до банкрутства «Енергоатому» за сценарієм ваших «ляльководів» буде коштувати вам дорого.

Мабуть ви всі вже забули про історію з «Роттердам+». Але якщо ті, що запроваджували «Роттердам+», мали хоч якусь формальну логіку та аргументацію, то ви кожного дня додаєте нову главу в свою майбутню кримінальну справу, дорогі «члени» та «членкині».  А ось ваші «ляльководи», як завжди, будуть за цим лише спостерігати.

І останнє — : навіщо ми з вами, споживачі, утримуємо цей нікчемний і дуже недешевий орган?!

Джерело

#влада #НКРЕКП #корупція #тарифи #НАБУ