На голову Новини Німецькі “Ліві” похвалили бойовиків Донбасу за боротьбу з фашизмом

Німецькі “Ліві” похвалили бойовиків Донбасу за боротьбу з фашизмом

191
0

Під час традиційної конференції імені Рози Люксембург, яка проводиться німецькою газетою Junge Welt, її учасники – радикальні представники партії “Лівих” – влаштували відеоміст з бойовиком з Донбасу, назвавши того “борцем з фашизмом”.

Здивування з цього приводу висловлює таблоїд Bild.

“У нинішньому році вони (учасники) були особливо екстремістськими: на зустрічі в Берліні вони відкрито заявили про підтримку бойовиків-сепаратистів з Східної України і закликали до збройної боротьби з українським урядом”, – пише видання.

При цьому, ніхто не виступив проти, навіть присутні на конференції засновник партії Оскар Лафонтен і керівник партії “Ліві” у бундестазі (налічує 46 депутатів) Сара Вагенкнехт.

Організатори конференції влаштували минулої суботи відеоміст з росіянином Олексієм Марковим, який на Донбасі командує батальйоном “Призрак”, прізвисько “Червона Криса”. Цей батальйон у повному складі перебуває у списку санкцій ЄС з березня 2014 року. “Лідеру сепаратистів не дозволено ступати на німецьку землю; його організацію німці також не підтримують”, – наголошує автор публікації.

Однак це не збентежило нікого з учасників “лівої” конференції. Ведуча зустрічі, вже знайома з Марковим особисто, вітала того і його “комуністичний батальйон на лінії боротьби проти фашистів”. А він, у свою чергу, звітував про цю війну, супроводжуючи розповідь характерним жестом – викинувши лівий кулак у заклику до боротьби. “Всі в залі антифашисти. Хто ж тоді фашист? Відповідь очевидна: уряд в Києві – всі нацисти. А з нацистами не можна вести переговори. Лише деякі в залі не аплодують цьому”, – описує видання реакцію на слова Маркова.

При цьому, всі 900 учасників вибухають оплесками у відповідь на заклик бойовика до створення “справжньої комуністичної партії, члени якої у разі необхідності готові зі зброєю в руках захищати мир і спільно боротися з фашизмом”.

“Заклик до збройної боротьби на сході України (проти суверенної України та її уряду) зал зустрічає скандуванням гасла “Вище, вище, вище міжнародну солідарність!”, – йдеться у статті.

Політик з Лейпцига Олексій Данкварт вніс свою лепту, відкрито закликавши до підтримки лідера терористів в його війні проти України.

На питання Bild до засновника партії про такий розвиток подій, Оскар Лафонтен зробив вигляд, що не розуміє, про що йдеться.

Укрінформ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я