На голову Економіка Німеччина готова інвестувати 1 млрд євро у розвиток водневої економіки!

Німеччина готова інвестувати 1 млрд євро у розвиток водневої економіки!

180
0

Дмитро Олійник вважає, що реалізація проектів у сфері водневої економіки дозволить експортувати до Німеччини «зелений» водень, розвивати економіку та створювати робочі місця - Німеччина готова інвестувати 1 млрд євро у розвиток водневої економікиДмитро Олійник вважає, що реалізація проектів у сфері водневої економіки дозволить експортувати до Німеччини «зелений» водень, розвивати економіку та створювати робочі місця.

У Києві розпочався дводенний українсько-німецький бізнес-діалог з розвитку водневої економіки

Голова ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник повідомив, що Німеччина готова найближчим часом інвестувати 1 млрд євро у розвиток української водневої економіки.

Про це Олійник сказав «Главкому» під час дводенного українсько-німецького бізнес-діалогу з розвитку водневої економіки, що розпочався сьогодні, 5 лютого, у Києві.

«В Україні, на жаль, зелена енергетика, не вбудована в загальнодержавну систему. Тарифи в кінцевому результаті занадто великі і це є тягарем для держави. В Німеччині уряд розуміє, що майбутнє за водневою економікою, що базується на використанні відновлюваних джерел енергії. Реалізація спільних проектів у сфері водневої економіки дозволить експортувати до Німеччини «зелений» водень, розвивати економіку, створювати робочі місця, модернізувати газотранспортну систему», – сказав Олійник.
Німеччина готова інвестувати 1 млрд євро у розвиток водневої економікиДо відома, воднева енергетика — це напрям вироблення та споживання енергії, що базується на використанні водню. Водень може бути використаний, як паливо для будь-яких транспортних засобів, а також для задоволення енергетичних потреб будівель.

Водень виробляється в процесі електролізу води, викидів діоксиду вуглецю немає зовсім. «Зелений водень» виробляється з використанням відновлюваних джерел енергії, що мають великий потенціал для розвитку на території України.

Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/economics/finances/nimechchina-gotova-investuvati-1-mlrd-jevro-u-rozvitok-vodnevoji-ekonomiki-657612.html?fbclid=IwAR1gIRn2Vyiz-gUysHPQNrmXaMa_SGM1SmQVcEnwyK3ZFUepLWUvtQhOlUQ

Джерело

#україна #німеччина #економіка #вуглець