На голову Новини Нездара Володимир Гройсман заявив, що прийняв рішення подати у відставку. НУ НАРЕШТІ!!!

Нездара Володимир Гройсман заявив, що прийняв рішення подати у відставку. НУ НАРЕШТІ!!!

158
0

Країна НАРЕШТІ дочекалась, поки цей корумпований “заочник” перестане мордувати Народ своїми “покращеннями”!!!

Гройсман сказав про своє рішення на брифінгу в понеділок 20 травня 2019:

“Президент України був приведений до присяги. Під час своєї інавгураційної промови він сказав про те, що уряд має скласти свої повноваження. Думаю, ви розумієте, що уряд складає повноваження перед новообраною Верховною Радою, а не перед новообраним президентом”, – сказав “кручену” фразу керівник бездарного Кабінету Міністрів…

Щодо підсумків своєї роботи, то він зазначив, що йому не соромно за те, що вдалось зробити і наскільки адекватною була реакція на всі виклики, які стояли перед урядом.

“За всі 3 роки ми не допустили жодної кризи, жодних проблем, які б несли загрозу для нашої державності. Хочу також сказати про те, що сьогодні Україна у доброму стані, маємо валютні резерви понад 20 мільярдів доларів, маємо на єдиному казначейському рахунку 57 мільярдів гривень”, – сказав прем’єр.

ЦЕ ВЖЕ ПОВНА БРЕХНЯ! Тарифний геноцид його уряду і як наслідок масова еміграція – це справжня загроза безпеці України!!!!

Він розповів про проведені “реформи”, підвищення мінімальної зарплати, забезпечення фінансування українського війська та інші “здобутки”

“Після того, як був обраний новий президент, я сказав про те, що усвідомлюю ті виклики і можливі загрози, які стоять у майбутньому. Я запропонував президенту і парламенту, щоб ми спільно сформували новий порядок денний і дуже швидко почали приймати рішення, щоб зробити Україну сильнішою”, – сказав голова уряду.

А ОСЬ ЙОГО СПРАВЖНІ ЗДОБУТКИ ДЛЯ НАРОДУ УКРАЇНИ:

“Президент обрав інший шлях. І я вважаю, що сьогодні своєю заявою він взяв на себе всю відповідальність перед тими майбутніми загрозами, які є на порядку денному”, – додав Гройсман.

Він наголосив, що країна є для нього у пріоритеті та подякував всім за спільну роботу і висловив переконання, що у новому парламенті спільно з однодумцями сформує професійну команду, з якою спільно робитиме зміни в Україні. Отож, будьмо обережні, бо якщо він робив ТАКІ “реформи” 4 роки, ЩО може бути далі?…

Бо за час його бездарного керування лише зовнішній борг зріс у 4 рази! а комунальні тарифи на 200-300%!!! а скільки виїхало за кордон???

Нагадаємо:

  • Згідно із законом про Кабінет міністрів, прем’єр-міністр має право заявити Верховній Раді про свою відставку.
  • Верховна Рада розглядає питання про відставку прем’єр-міністра не пізніше ніж на десятий день після надходження заяви про відставку, якщо вона надійшла під час чергової сесії Верховної Ради, і не пізніше першого пленарного тижня наступної чергової сесії, якщо така заява надійшла у міжсесійний період.
  • Прийняття Верховною Радою рішення про відставку прем’єр-міністра має наслідком відставку всього складу Кабінету міністрів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я