На голову Новини «Невирішена найближчим часом справа Юрія Хорта може стати початком другої хвилі Революції...

«Невирішена найближчим часом справа Юрія Хорта може стати початком другої хвилі Революції Гідності» – нардеп Мосійчук (ВІДЕО)

283
0

Народний депутат, політичний в’язень режиму Янукича, відомий також як Васильківський террорист разом із представником інформаційного відділу ДУК Правий Сектор Дмитром Савченко приїхали до Вінниці аби підтримати Юрія Павленка (Хорта), який вже більше 5 місяців утримують під вартою.

Народний депутат, політичний в’язень режиму Янукича, відомий також як Васильківський террорист разом із представником інформаційного відділу ДУК Правий Сектор Дмитром Савченко приїхали до Вінниці аби підтримати Юрія Павленка (Хорта), який вже більше 5 місяців утримують під вартою.

 

 

Спочатку Ігор Мосійчук з Дмитром Савченко прийшли на судове засідання аби висловити свою недовіру судді Іриній Курбатовій.

На думку нардепа, Курбатова абсолютно підпадає під Закон «Про очищення влади».

Вчинивши у суді скандал та вказавши пані Курбатовій на її місце, Ігор Мосійчук пішов на зустріч із громадськими активістами аби узгодити з ними свої подальші дії по визволенню Хорта.

 

Так, Дмитро Савченко заявив, що його обов’язок зробити справу Хорта гучною не лише у Вінниці, але й по всій Україні. Він зазначив, що найближчим часом у Києві буде проведена авангардна акція на підтримку Юрія Павленка з залученням молоді аби влада відчула тиск громадськості.

На думку Савченка, у Києві зробити розголос по Хорту буде легше, адже столиця не така монополізована олігархічними кланами, як Вінниці.
– Гройсмани і Порошенки перетворюють Вінницю на кишенькову власність – заявив громадський активіст, в’язень сумління.

 

 

 
На зустрічі депутат з вінничанами обговорив також питання осінніх виборів та шанси реваншу екс-регіоналів.

Ігор Мосійчук також зауважив, що невирішена найближчим часом справа Юрія Павленка може стати початком другої хвилі Революції Гідності. Він пообіцяв, що візьме дану ситуацію під контроль і зробить все можливе аби надуману кримінальну справу закрили.

Нагадаємо, Ігор Мосійчук – нині народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Журналіст, провідний діяч організованого соціал-націоналістичного руху, головний редактор газети «Вечірній Васильків».

В’язень режиму Януковича по справі «васильківських терористів». Відбував незаконне покарання у вигляді утримання під вартою в Лук’янівській в’язниці з серпня 2011 по лютий 2014 року.

 

Дмитро Савченко – в’язень сумління режиму Кучми, учасник "Київської четвірки", несправедливо обвинуваченої у тероризмі. Протягом 10 років відбував незаконне покарання у місцях позбавлення волі. Філософ, письменник та поет, представник інформаційного відділу ДУК Правий Сектор.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я