На голову Новини Негайно треба закрити кордон з Росією і запровадити воєнний стан – Сиротюк

Негайно треба закрити кордон з Росією і запровадити воєнний стан – Сиротюк

113
0

 Заступник голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода», народний депутат України Юрій Сиротюк вказав на важливість в односторонньому порядку делімітувати і демаркувати українсько-російський кордон.

 Заступник голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода», народний депутат України Юрій Сиротюк вказав на важливість в односторонньому порядку делімітувати і демаркувати українсько-російський кордон.

Про це він заявив сьогодні, виступаючи у парламенті, передає прес-служба «Свободи».

«Росія веде підлу війну проти України терористичними методами, використовуючи мирних жителів, зокрема жінок, як прикриття. Терористи вбивають наших солдатів, стріляючи з багатоквартирних житлових будинків, і таке свавілля диверсантів відбувається фактично по всьому сходу країни. Це треба щонайшвидше зупинити, але досягти цього ми зможемо, лише розв’язавши дві ключові проблеми: закривши на замок українсько-російський кордон та запровадивши воєнний стан на сході країни», – сказав він.

На переконання Сиротюка, Україна в односторонньому порядку має делімітувати і демаркувати українсько-російський кордон. Слід припинити роботу всіх прикордонних переходів між Україною та Росією у зв’язку з тим, що держава не може належно забезпечити контроль за рухом озброєних бойовиків та перекиданням зброї з Росії.

«Є інформація, що нині диверсанти намагалися перевести через кордон важку техніку, в тому числі гелікоптери. Уже відомо всім, що з Росії постійно поставляють зброю для бойовиків, тому маємо негайно запровадити візовий режим із Росією, а через кордон повністю припинити пересування, доки Росія не забезпечить порядок зі свого боку», – зазначив нардеп.

Окрім цього, за словами Сиротюка, правовий режим антитерористичної операції на Донбасі не створює належних можливостей для відповіді на дії російських диверсантів.

«На жаль, можна вже констатувати, що зараз не Українська держава здійснює АТО проти путінських диверсантів, а навпаки! Саме путінські бойовики звільняють своїх бранців: щойно ми впіймали якогось бандита – одразу сотні диверсантів оточують сили правопорядку і звільняють своїх поплічників; не ми звільняємо захоплені будівлі, а навпаки, з кожним днем все більше адмінбудівель переходить під контроль диверсантів; не ми знищуємо терористів, а навпаки – бойовики полюють і вбивають українських військових», – наголосив «свободівець».


«Тож, на моє переконання, одним із перших указів Президента України має бути указ про воєнний стан – правовий режим, який дозволить українській державі ефективно розв’язати проблему з путінськими терористами на сході країни. Воєнний стан нарешті дозволить відділити бойовиків від мирних громадян, адже донедавна АТО відбувалася в умовах, коли діти ходили до школи, зараз АТО триває в умовах, коли діти відвідують дитячі садки, громадяни ходять на роботу, тому гине все більше мирних мешканців. Переконаний, що РНБО у якнайкоротший термін повинна запропонувати Президенту проект указу про запровадження воєнного стану, а парламент має затвердити цю ініціативу, щоби в режимі воєнного стану ефективно завершити військову операцію проти бойовиків»
, – заявив Сиротюк.

Нагадаємо, що сьогодні народні депутати провалили проект щодо введення візового режиму з Росією, ініційований «свободівцями».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я