На голову Економіка Недолуге управління прем’єра Гройсмана забрало з держбюджету 70 млрд доларів!

Недолуге управління прем’єра Гройсмана забрало з держбюджету 70 млрд доларів!

157
0

Україна втратила 70 млрд доларів через неефективне управління і корупцію!!! Ця сума вище всього українського зовнішнього боргу!

Тобто, проблему його обслуговування можна було б вирішити за рахунок ліквідації тільки найбільших корупційних схем… Та обрання нового адекватного уряду!

За відсутності  посилення верховенства права Україна за 5 років недоотримала сумарно 69,6 млрд доларів.

Аналітики кажуть, що Україна втрачає кошти і через закриття ринку землі та ухилення від сплати податків при оплаті праці.

Щорічно $ 6 млрд недоотримує бюджет через тіньову зайнятість.

З 16 млн офіційно зайнятого населення, 2,6 млн працевлаштованих працюють або як ФОПи (хоча насправді є зайнятими), або отримують зарплату “в конвертах”. Причому, таку зарплату отримує кожен третій.

Ще близько 23%, або 6 млн працездатного населення, працюють без оформлення. Крім того, значні недоотримання приносять борги в портфелях Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та держбанках, неефективне управління інфраструктурою, “сірий” імпорт товарів і тіньові галузі бізнесу.

Ось що таке прем’єр міністр України заочник Гройсман без вищої освіти керує Україною…

За відсутності  верховенства права та знання економічних законів розвитку держави, УКРАЇНА за 5 років недоотримала сумарно 69,6 млрд доларів.

ТО ЩО ДАЛІ?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я