На голову Новини НАТО вимагає в Путіна повернути Україні загарбаний Крим

НАТО вимагає в Путіна повернути Україні загарбаний Крим

335
0

 Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявляє, що Альянс продовжує вважати Крим частиною України, та закликає Росію повернути півострів Українській державі.

 Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявляє, що Альянс продовжує вважати Крим частиною України, та закликає Росію повернути півострів Українській державі.

Як повідомляє УНІАН, про це Фог Расмуссен заявив у Брюсселі перед початком сьогоднішнього засідання Північноатлантичної Ради на рівні міністрів оборони країн-членів НАТО.


«Анексія Росією Криму є незаконною, ми її не визнаємо, продовжуємо вважати Крим частиною України і закликаємо Росію повернути Крим Україні»
, – заявив він.

Генсекретар НАТО впевнений, що правильний шлях до розв’язання української кризи – це дипломатичний шлях.

«Перший і дуже важливий крок у цьому напряму для Росії – деескалація ситуації, перш за все, повністю відвести війська від українського кордону. Ми бачили ознаки початку такого відводу, але на українському кордоні ще залишаються десятки тисяч російських військових. Ці великі війська знаходяться там безпідставно», – зазначив Расмуссен.

Расмуссен вважає необхідним, аби Росія «припинила підтримувати збройні угруповання на Сході Україні, які захоплюють державні приміщення, і, як ми бачили, також захопили заручниками спостерігачів ОБСЄ».

«Також частиною політичного рішення було б те, якщо б Росія виконувала свої міжнародні зобов’язання. Це – першочергові кроки, які необхідно здійснити, якщо ми хочемо знайти довгострокове вирішення кризи», – наголосив генсекретар НАТО.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я