На голову Новини На Закарпатті проти судді та одного з мерів порушили справи за неправдиві...

На Закарпатті проти судді та одного з мерів порушили справи за неправдиві е-декларації

136
0

На Закарпатті проти судді та одного з міських голів відкрили кримінальні провадження за неправдиві електронні декларації.

Зокрема, під час аналізу декларації одного із суддів Ужгородського міськрайонного суду виявлено факт внесення завідомо неправдивих відомостей до зазначеного документу. У зв’язку з цим, слідчим відділом слідчого управління прокуратури області внесено відомості до Єдиного реєстру за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації),повідомляє  zik.ua.

Крім цього, раніше виявлено аналогічні порушення при подачі електронної декларації одним із міських голів Закарпатської області.

Станом на 20 січня  прокуратурою області виявлено два кримінальні правопорушення, пов’язані із внесенням недостовірної інформації у електронні декларації.

Прокуратура області продовжує здійснювати аналіз всіх електронних декларацій, поданих у 2015 році особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про результати роботи громадськість буде повідомлено додатково, – інформують в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я