На голову Новини На Вінниччини від послуг російського "Газпрому" відмовилися 135 бюджетних установ

На Вінниччини від послуг російського "Газпрому" відмовилися 135 бюджетних установ

178
0

Майже 50 млн гривень інвестувала у 2014 році Вінницька область в обладнання 135 бюджетних установ котлами на альтернативних видах палива.

Майже 50 млн гривень інвестувала у 2014 році Вінницька область в обладнання 135 бюджетних установ котлами на альтернативних видах палива.

 

Про це повідомила заступник директора департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації Раїса Півторак.

 

"В рамках реалізації програми енергоефективності на Вінниччині у 2014 році котлами, які працюють на альтернативних видах палива, забезпечено 135 бюджетних об’єктів області. Здебільшого це заклади освіти, установи сфери соцзахисту та медицини. Це дало можливість тільки у грудні скоротити споживання газу бюджетними установами на 1,3 млн кубометрів", повідомила Півторак.

 

За її словами, наразі тривають роботи іще на 11 із 146 бюджетних котелень, модернізацію яких було заплановано у 2014 році. Загалом область спрямувала на ці потреби 49,8 млн гривень, з яких 14 млн – цільова субвенція з держбюджету.

 

Коли в усіх 146 запланованих до переобладнання теплоустановках запрацюють "альтернативні" котли, обсяги споживання газу в області зменшаться на 7 млн кубометрів, а бюджетні витрати на теплозабезпечення скоротяться на 40 млн гривень.

 

Джерело: vindaily.info

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я