На голову Новини На відверту розмову з "детектором брехні" погодився лише один український депутат

На відверту розмову з "детектором брехні" погодився лише один український депутат

195
0

Народні депутати України не можуть бути чесними перед своїм народом і бояться пройти випробування поліграфом.

Народні депутати України не можуть бути чесними перед своїм народом і бояться пройти випробування поліграфом.

 

 

Про це йдеться у сюжеті програми "Гроші". Оскільки неможливо зрозуміти, чи говорять народні обранці правду, чи вкотре брешуть електорату, нардепам запропонували пройти тест на детекторі брехні.

 

Політики не поспішали ставати у черги. Від підключення до поліграфа відмовився депутат "з народу" – козак Гаврилюк. Відповідь В’ячеслава Констатниновського теж була негативною.

 

На сміливий експеримент погодився лише депутат від "Блоку Петра Порошенка" Дмитро Голубов. У двотисячних чоловіка підозрювали в інтернет-аферах на 11 мільйонів доларів. Суд виправдав Голубова і наразі він – нардеп.

 

Свою згоду на детектор брехні політик пояснив інтересом до будь-яких журналістських експериментів та бажанням підвищити довіру до Верховної Ради. На питання про хабарі та зловживання власним положенням відповідь Голубова була негативною. Поліграф брехні не зафіксував. Та експерти розповіли, що існує спеціальна техніка, коли при підключенні до апарату велику брехню прикривають малою.

 

Під час "іспиту" народний депутат помітно хвилювався. Попри це, після експерименту політик заявив, що використання детектора брехні може бути корисним. "Тим, хто планує подальшу політичну кар’єру, все-таки варто сюди прийти. Тим, хто бачить себе публічним політиком", – вважає Дмитро Голубов.

 

Джерело: tsn.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я