На голову Новини На полігоні Широкий лан розпочались навчання Sea Breeze (ФОТО)

На полігоні Широкий лан розпочались навчання Sea Breeze (ФОТО)

169
0

В понеділок, 18 липня, на Миколаївському полігоні Широкий лан розпочалася берегова фаза спільних україно-американських навчань Sea Breeze-2016.

Навчання будуть проходити у Північно-Східній частині Чорного моря, Одеській та Миколаївській областях, та триватимуть до 30 липня.
Навчання проводяться щорічно з 1997 року з метою підготовки та накопичення бойової готовності ВМС ВСУ України, але вони є відкритими для інших країн, повідомляє Національна Гвардія України

Від Української сторони окрім підрозділів збройних сил України та морської піхоти до навчань також залучені підрозділи Національної гвардії України, а саме – військовослужбовці військової частини 3039.

Цього року у навчаннях братимуть участь більш ніж 25 кораблів, катерів та суден забезпечення України, США, Туреччини та Румунії.
Організатори навчань запевняють що Сі Бриз 2016 буде більш масштабним у порівнянні з минулими роками, особливо береговий компонент навчань. Спеціальна багатонаціональна тактична група проведе операцію «у кризовому регіоні» за стандартами НАТО за участю підрозділів Національної гвардії, Збройних сил України та країн партнерів.

На протязі навчань нацгвардійці візьмуть участь у відпрацюванні морського та повітряного десантування, подоланні водної перешкоди із залученням інженерних підрозділів, прикриття повітряної висадки десанту та інших індивідуальних та спільних елементах Sea Breeze – 2016.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я