На голову Новини На Луганщині СБУ затримала колишнього депутата фейкового “парламенту ЛНР”

На Луганщині СБУ затримала колишнього депутата фейкового “парламенту ЛНР”

117
0

Співробітники Служби безпеки України затримали на Луганщині екс-депутата так званої “народної ради ЛНР першого скликання”.

Колишня активістка “антимайдану” нещодавно повернулася на контрольовану Україною територію, але встигла оформити та отримати українську пенсію та переселенські виплати, пише пресс-служба СБУ.

Правоохоронці встановили, мешканка Луганська увійшла до складу “народної ради ЛНР” одразу після її утворення, де активно займалася “законотворчою діяльністю”. За свідченням колишньої “депутатки”, насправді “закони” готували фахівці з Росії, копіюючи російські аналоги з незначними корективами. Вже у готовому вигляді тексти передавалися ЛНРівським “депутатам”. За її словами, не всі “обранці” навіть розуміли їх зміст, але одностайно голосували за їх прийняття. 

Тому жінка розчарувалася в ідеалах “луганської державності” та залишила окуповану терористами територію області. Сьогодні вона вважає свою участь у діяльності сепаратистського “парламенту” помилкою та почала активно співпрацювати зі слідством.

Колишньому “депутату ЛНР” повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України.  

Триває досудове слідство.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я