На голову Новини На форму АТОшників стільки б витрачали: Фіскальна служба представила нову форму по...

На форму АТОшників стільки б витрачали: Фіскальна служба представила нову форму по $500 за комлект, шитиме модний дизайнер

123
0

На форму для митників планується витратити 200 млн грн, також пошиють форму для кінологів та податківців.

Нову форму співробітників представила Державна фіскальна служба. 

На початку серпня Фіскальна служба вибрала дизайнера, студентку Академії дизайну та стилю Андре Тана Дарію Найдюк для розробки нової форми для співробітників служби. Конкурс на розробку дизайну форменого одягу для посадових осіб ДФС почався у квітні 2016 року.

За весь час проведення конкурсу заявки надіслали ТОВ “Торговий дім Фешн Глобус Юкрейн”; ТОВ “Ancon Trade LLC”; ЗАТ “Астра Люкс”; кафедра художнього моделювання Київського національного університету технології та дизайну, а також Найдюк.

Зі слів голови служби Романа Насірова, форма буде вводитися з початку наступного року. Насіров зазначив, що один комплект одягу буде обходитися в близько 500 доларів.

У комплект входять зимовий і літній парадний і демісезонний комплекти. Окрема форма буде пошита для митників, податківців і кінологів. Зокрема, з його слів, планується витратити порядку 200 млн грн на нову форму для митників.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я