На голову Новини На блокпости Донеччини чекає модернізація (ФОТО,ВІДЕО)

На блокпости Донеччини чекає модернізація (ФОТО,ВІДЕО)

179
0

Перші реконструйовані пункти перевірки громадян та автотранспорту незабаром з’являться у Маріуполі. За завданням голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського та ініціативи керівництва обласного главку поліції розроблені схеми зручних та сучасних блокпостів. До їх планування були залучені військові інженери Національної гвардії України.

Наразі напрацювання з модернізації вже направлені для вивчення до Маріупольської міськради. Якщо ідеї поліції та нацгвардії будуть підтримані обласною та місцевої владою, то спочатку Маріуполь, а потім й інші міста Донеччини позбудуться незручних споруд на автошляхах. На зміну старим блокпостам прийдуть сучасні пункти в’їзду та виїзду, де буде здійснюватись перевірка громадян та автотранспорту, повідомляють в прес-службі НПУ

Головні зміни – поява окремої площадки для перевірки автомобілів, автобусів та вантажівок, біля якої обов’язково буде споруджено укриття на випадок обстрілу. Поруч знаходитиметься модуль для додаткової перевірки документів громадян.

Решта споруд, які необхідні для функціонування пункту пропуску, буде винесено за межі проїжджої частини. Модернізація передбачає також обладнання постів усім, що необхідно для цілодобового режиму роботи та нормальних умов несення служби: електропостачання, вода, кімнати відпочинку і таке інше.

– Блокпости є частиною внутрішньої безпеки Донеччини, але сьогодні їх необхідно привести у належний стан й оптимізувати роботу, щоб позбутися черг та небезпечних наїздів транспорту на бетонні споруди. Такі завдання поставлені головою Донецької ВЦА Павлом Жебрівським. Розроблені нами матеріали узгоджені з військовими інженерами та готові до реалізації, – зазначив начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я