На голову Новини На аукціоні в Лондоні продали роботу українського художника про Євромайдан

На аукціоні в Лондоні продали роботу українського художника про Євромайдан

156
0

8 квітня в Лондоні відбувся весняний аукціон сучасного мистецтва Phillips «Під впливом» (Under the Influence). Як повідомляють в ArtAgentUkrGallery, на торгах продали роботи двох українців – художника Романа Мініна і скульптора Назара Білика, пише lb.ua.

 

 8 квітня в Лондоні відбувся весняний аукціон сучасного мистецтва Phillips «Під впливом» (Under the Influence). Як повідомляють в ArtAgentUkrGallery, на торгах продали роботи двох українців – художника Романа Мініна і скульптора Назара Білика, пише lb.ua.

 

Графіку Р.Мініна «Нагорода за мовчання» ( 2014 ) продали за $5150. Робота була створена під час подій, пов’язаних із акціями протесту на Майдані, і присвячена їм. Художник вважає, що українцям необхідно навчитися розуміти один одного і «розширювати свій світогляд, а не звужувати його».

 

«Нехай нагородою за мовчання буде шанс знову прийняти один одного такими, якими ми є і повернути взаємну повагу та любов», – заявляє Р.Мінін.

 

Художник народився в Донецькій області, закінчив Харківську академію мистецтва та дизайну. Основна тема його творчості – це гірська індустрія Донбасу, життя шахтарів у закритій соціальній системі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я