На голову Новини На акції підтримки України у Москві український гімн співали з автозаків

На акції підтримки України у Москві український гімн співали з автозаків

222
0

 Акція біля посольства в Москві закінчилася затриманнями, москвичі з автозаків співали гімн України та вигукували кричалку фанатів про президента РФ.

 Акція біля посольства в Москві закінчилася затриманнями, москвичі з автозаків співали гімн України та вигукували кричалку фанатів про президента РФ.

Як передає «УНІАН», московська поліція витіснила всіх присутніх від будівлі дипломатичної місії України, кілька десятків людей було затримано.

Від посольства від’їхало не менше трьох автозаків із затриманими.

Москвичі з відкритих вікон автозаків співали гімн України, скандували знамениту фанатську кричалку про президента Росії Володимира Путіна, а також гасла «Путіняку на гіляку», «Путін, Янукович, Стрєлков – хунта».

У прес-службі поліції не змогли уточнити яка точна кількість затриманих.


«У нас поки таких даних немає»
, – сказав черговий офіцер.

12 серпня у Москві відбувся «Вечір пам’яті і скорботи», під час якого планувалося передати листи родичам загиблих людей і бійців, що захищають цілісність України.

«12 серпня о 20.00 в Москві відбудеться «Вечір пам’яті і скорботи» за жертвами війни в Україні. Спочатку на цей вечір в мерію Москви було подано повідомлення про марш, але влада в особі мера Москви Сергія Собяніна його заборонила, продемонструвавши підтримку війни і поставивши себе в один ряд з військовими злочинцями, що розв’язали війну», – раніше повідомив один з організаторів акції Павло Шелков.

Акція почалася на Пушкінській площі з траурними квітами без будь-яких плакатів і транспарантів. Після цього продовжилася у Посольства України в РФ. Біля будівлі посольства були покладені квіти та запалені свічки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я