Рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Міноборони відсудив 400 млн грн в іноземного постачальника бронежилетів та шоломів

Міноборони відсудив 400 млн грн в іноземного постачальника бронежилетів та шоломів

253
0

Міжнародний арбітражний суд змусив постачальника повернути Міністерству оборони України гроші за неякісні шоломи та броніжилети. Сума склала 10 млн євро або 400 млн грн.

Про це пише Міноборони.

За даними Міноборони, на початку повномасштабного вторгнення Міноборони придбало в цього іноземного постачальника бронежилети та шоломи для ЗСУ.

Протягом весни та літа 2022 року постачальник передавав товар належної якості. Однак наступні партії, які надходили восени та взимку 2022 року, не проходили балістичні випробування — Міноборони не приймало їх.

Українська сторона вимагала від постачальника повернути гроші за товар, який постачали без підтвердження про балістичні випробування, та сплатити штрафні санкції. Постачальник вимогу не виконав.

Юридична служба Міноборони подала позов до міжнародного арбітражного суду про стягнення вартості непоставлених бронежилетів та шоломів, штрафних санкцій та відсотків річних.

За рішенням арбітражу, річні відсотки продовжують нараховуватись на вартість непоставленого товару до моменту повернення грошей.

 

Детективи ДБР вручили нову підозру ексзаступнику міністра оборони з тилового забезпечення В’ячеславу Шаповалову та виконувачу обов’язків керівника одного з департаментів Міноборони. Їх звинувачують у крадіжці 250 млн грн на бронежилетах для військових.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я