Війна Окупанти готові до великих втрат у боях за Авдіївку: британська розвідка розкрила...

Окупанти готові до великих втрат у боях за Авдіївку: британська розвідка розкрила деталі боїв за місто

306
0
Росія готова до великих втрат під час боїв за Авдіївку. Окупантам потрібно здобути хоча б незначну територіальну вигоду. Водночас лише протягом трьох останніх тижнів загарбники втратили близько 200 одиниць бронетехніки.
 

Про це повідомляє розвідка Великої Британії у X (Twitter). Зазначають, що російські втрати, ймовірно, пов’язані з поєднанням відносної ефективності сучасної української ручної протитанкової зброї, мін та некерованих боєприпасів, скинутих з повітря, а також високоточних артилерійських систем.

Саме тому окупанти у відповідь почали проводити десантні піхотні удари у цьому сектор. Через це українські захисники зіткнулись з подібними тактичними викликами, як і атакуючі сили влітку.
 
Крім того, штурми російських військових здебільшого здійснювалися на відкритій місцевості, як вони це робили і раніше. Це також призводило до великих втрат особового складу. У розвідці зазначають, що це могло призвести до загибелі кількох тисяч окупантів з початку жовтня лише у цьому районі.
 

“Російське керівництво продовжує демонструвати готовність нести великі втрати особового складу заради незначних територіальних здобутків”, – додали у повідомленні.

Ситуація навколо Авдіївки
Ще від 10 жовтня російські окупанти намагаються окупувати Авдіївку, розпочавши повномасштабний наступ на місто. За останні кілька днів вони зосередили тут 5 танків, 10 бойових броньованих машин, понад 30 вантажівок, більше ніж 10 артилерійських систем різних типів. Вони проводять “м’ясні штурми” та обстрілюють місто, але зазнають великих втрат.
 
Найближчим часом росіяни почнуть третю хвилю наступу на Авдіївку, вважають у ЗСУ. Командування армії рф поставило своїм воякам ціль – захопити коксохімічний завод. Вони спробують зробити це великими силами, як тільки прососхне розмита дощами земля – щоб не загрузла техніка.
 
Крім того, журналіст Юрій Бутусов писав, що є серйозна загроза оточення Авдіївки. Росіяни  перетнули лінію залізниці поблизу села Степове та штурмують українські позиції поруч з населеним пунктом на півночі від Авдіївки Донецької області. Ворожа піхота там закріпилася. І вона та розширюється для закріплення плацдарму.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я