На голову Новини Меркель підтвердила інформацію про нові санкції проти Росії

Меркель підтвердила інформацію про нові санкції проти Росії

222
0

Санкції наберуть чинності в понеділок.  Прийняті санкції ЄС щодо 19 фізичних і дев’яти юридичних осіб, у тому числі з Росії, набудуть чинності, як і планувалося, 16 лютого, незважаючи на нові мінські домовленості.

 Прийняті санкції ЄС щодо 19 фізичних і дев’яти юридичних осіб, у тому числі з Росії, набудуть чинності, як і планувалося, 16 лютого, незважаючи на нові мінські домовленості.

 

 

Інформацію про це підтвердила канцлер Німеччини Ангела Меркель. Вона не виключила, що відносно Росії можуть наслідувати й інші санкції, якщо реалізація нових мінських домовленостей піде погано.

 

Обмеження торкнуться 19 росіян і українців, будуть заморожені рахунки дев’яти компаній. Ці заходи були узгоджені міністрами закордонних справ ЄС на зустрічі 9 лютого і їх введення планувалося на 16 лютого.

 

Тоді глава зовнішньополітичного відомства Франції Лоран Фабіус уточнив, що вступ санкцій у силу було відкладено, щоб дати можливість реалізуватися мирним зусиллям по врегулюванню українського конфлікту. Після переговорів у Мінську 12 лютого європейські дипломати готові були відмовитися від нових санкцій.

Зокрема, таку думку висловили прем’єр-міністр Фінляндії Олександр Стубб, голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, глава МЗС Франції Лоран Фабіус. 29 січня глави МЗС країн ЄС продовжили санкції, введені в березні 2014 року. У чорному списку значаться 132 людини і 28 компаній.

 

Джерело: tsn.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я