На голову Новини Макаревич готовий судитися з депутатами держдуми за звинувачення у фашизмі

Макаревич готовий судитися з депутатами держдуми за звинувачення у фашизмі

167
0

 Музикант наголосив, що інформація, яку розповсюджують про нього, є спотвореною і брехливою. Лідер російського гурту "Машина часу" Андрій Макаревич може подати в суд на депутатів Держдуми РФ за звинувачення у фашизмі.

 Лідер російського гурту "Машина часу" Андрій Макаревич може подати в суд на депутатів Держдуми РФ за звинувачення у фашизмі.

 

Про це він заявив у інтерв’ю "Эхо Москвы".

 

Як відомо, у Держдумі хочуть позбавити Андрія Макаревича всіх державних нагород. Із такою ініціативою виступив депутат Євген Федоров, який переконаний, що музикант займається антиросійською пропагандою. Депутати звинувачують Макаревича в тому, що він перейшов на бік київської влади.

 

"Я до цього ставлюся як до свідомого наклепу, заснованого на спотвореній інформації та на брехні. Я не думаю, що депутат Федоров не знає, що користується брехнею", – зазначив Макаревич.

 

Він нагадав, що деякі російські видання і телеканали повідомили, що музикант їздив в Україну для того, щоб виступити в Слов’янську перед українськими силовиками. Макаревич назвав це абсолютною нісенітницею.

 

"Їздив я не в Слов’янськ, а в Святогірськ, де перебувають діти біженців із Донецька та Луганська. Перед ними я і виступав. Організовано це було Фондом волонтерів України Тимофія Нагорного. Це люди, які в першу чергу допомагають усім, хто потрапив у біду. Тому мені абсолютно ні в чому виправдовуватися. Я відчуваю себе якимось ідіотом навіть трошки", – наголосив лідер гурту "Машина часу".

 

"Якщо зазначені товариші будуть продовжувати називати мене фашистом, мабуть, мені доведеться подати на них до суду за образу честі й гідності. І мені дуже шкода, що замість того, щоб займатися музикою, ось доводиться займатися такими чварами", – зазначив Макаревич.

 

Відповідаючи на запитання, як він ставиться до державних нагород, музикант наголосив: "Я до них абсолютно спокійно ставлюся. Тут річ не в державних нагородах, а в тому, що мене звинувачують у тому, чого не було. Ось це мені дуже неприємно".

 

Джерело: tvi.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я