На голову Новини Майже 90% українців вважають, що за рік ситуація в країні погіршилася –...

Майже 90% українців вважають, що за рік ситуація в країні погіршилася – опитування

201
0

Водночас, за підрахунками соціологів, сфера, у якій за рік відбулися зміни на краще, на думку українців, – це міжнародний імідж країни.

Водночас, за підрахунками соціологів, сфера, у якій за рік відбулися зміни на краще, на думку українців, – це міжнародний імідж країни.

 

 

88 % населення України вважає, що ситуація в країні за останній рік погіршилася. Про це свідчать результати опитування громадян, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» і Центром Разумкова.

 

Найбільші зміни на гірше, на думку респондентів, сталися на рівні цін і тарифів (95 %), в економічному становищі України (94 %), у рівні стабільності (90 %), становищі російськомовного населення (89 %), упевненості громадян у завтрашньому дні (84 %), у рівні добробуту родини (84 %).

 

«Дуже різко погіршився матеріальний стан населення, а побоювання щодо цього ще більші. Очевидно, що перше, про що треба говорити з людьми, – про те, що буде з економікою і що буде з їхнім життям», – зазначила директор фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна

 

Водночас, за підрахунками соціологів, сфера, у якій за рік відбулися зміни на краще, на думку українців, – це міжнародний імідж України (40 %).

 

Опитування тривало з 19 до 24 грудня 2014 року. Опитано 2008 респондентів віком від 18 років в усіх регіонах України, крім АР Крим. Теоретична похибка вибірки – 2,3 %.

 

Джерело: tyzhden.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я