На голову Новини Майбутній опалювальний сезон ґрунтуватиметься на енергозбереженні

Майбутній опалювальний сезон ґрунтуватиметься на енергозбереженні

193
0

Мінрегіон розповів про основні вектори підготовки до наступного опалювального сезону. У відомстві наголошують на необхідності економити енергоресурси, які наразі знаходяться в дефіциті.

Мінрегіон розповів про основні вектори підготовки до наступного опалювального сезону. У відомстві наголошують на необхідності економити енергоресурси, які наразі знаходяться в дефіциті.

 

 

Підготовка до опалювального сезону 2015-2016 років буде ґрунтуватися на впровадженні енергоощадних заходів. Про це заявив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Кістіон, передає прес-служба відомства.

 

Відтак, чиновник наголосив на необхідності реалізації проектів щодо економії дефіцитних енергетичних ресурсів. Адже, як зазначив замміністра, під час проходження осінньо-зимового періоду 2014-2015 років, вдалося на 100% забезпечити теплом увесь житловий фонд та об’єкти соціальної сфери України.

 

«Загалом теплом були забезпечені майже 103 тис. багатоквартирних житлових будинків; 12,5 тис. дошкільних навчальних закладів; 17,5 тис. загальноосвітніх та інших учбових закладів та 6,3 тис. закладів охорони здоров’я. Таких результатів вдалося досягнути завдяки злагодженим діям облдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування та теплопостачальних підприємств, якими було забезпечено стовідсоткову технічну готовність житлово-комунальної сфери до роботи в зимових умовах», – доповів Володимир Кістіон.

 

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше влада, заявлючи про активну підготовку до наступного опалювального сезону, закликає українців до термомодернізації своїх жител. Однак, українці не мають можливості оптимізувати енергоспоживаня.

 

Джерело: Україна комунальна

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я