На голову Новини Львівська облрада просить збільшити термін перебування в Україні автівок з іноземною реєстрацією

Львівська облрада просить збільшити термін перебування в Україні автівок з іноземною реєстрацією

118
0

Львівська облрада звернулася до Верховної Ради та уряду з проханням розглянути пропозицію про збільшення терміну перебування на митній території України вживаних автомобілів з іноземною реєстрацією

Про це повідомляє Дивись.info.

Відповідне звернення було прийняте під час учорашньої сесії.

“Просимо розглянути пропозицію про тимчасове ввезення вживаних автомобілів з іноземною реєстрацією на територію України, збільшивши термін їхнього перебування на митній території України до одного року зі сплатою у Державний бюджет певної суми, відповідно до року випуску та об’єму двигуна таких авто”, – йдеться у зверненні.

Депутати зазначають, що це зніме соціальну напругу серед власників транзитних автівок, зменшить черги на митних переходах і розвантажить роботу митних служб України та ЄС.

Крім того, Львівська облрада звернулася до Верховної Ради та уряду щодо пільгового ввезення на митну територію України транспортних засобів учасниками АТО.

У зверненні пропонується зняти всі митні та податкові платежі на ввезення одного особистого легкового автомобіля для учасників бойових дій.

“У ВРУ зареєстровані відповідні законопроекти, які передбачають звільнення учасників бойових дій від сплати митних зборів при ввезенні легкового автомобіля з двигуном об’ємом не більше ніж 3 тисячі куб. см, проте в цих документах жодного слова не сказано про звільнення від податкових платежів, а це ПДВ (20%) та акцизний збір”, – йдеться у зверненні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я