На голову Економіка Людина Гройсмана Максим Нефьодов стане головою Державної митної служби! Ну тримайтесь!

Людина Гройсмана Максим Нефьодов стане головою Державної митної служби! Ну тримайтесь!

145
0

Володимир Гройсман, дорвавшись зі своїми купленими дипломами про вищу освіту й базарним досвідом до керування Україною, про контроль над митницею, як “золотою жилою”, мріяв давно… І цілеспрямовано просував туди своїх людей! Продан погорів! Не біда… Знайшовся ще один…

Про це ЕП повідомили співрозмовники в уряді і ДФС. За цими даними, податкову очолить заступник міністра фінансів Сергій Верланов, а його заступником стане Євген Бамбизов, який зараз обіймає посаду заступника глави ДФС із приставкою “в.о.”.

Як повідомило міністерство фінансів, на крісло очільника ДПС претендували 5 кандидатів, ДМС – 6.

У ході 2 етапу конкурсу вони складали тести на знання законодавства та розв’язували ситуаційні завдання, першим етапом був іспит на володіння іноземною мовою.

За результатом оцінки робіт Комісією з питань вищого корпусу державної служби, у завершальному, третьому етапі конкурсу братимуть участь, окрім Верланова – виконавчий директор ТОВ “Стандарт-аудит” Дмитро Олексієнко та заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов.

Конкуренти Нефьодова – проректор Університету митної справи та фінансів Євген Гармаш і керівник ГО “Центр розвитку цифрової економіки” Андрій Саварець. Але хто вони проти людини самого Гройсмана?

Останній етап відбору – співбесіда – розпочнеться 23 квітня о 10:00. За співбесідою можна буде спостерігати у прямому ефірі.

Цього ж дня будуть підбиті підсумки, і конкурсна комісія рекомендуватиме уряду переможців для призначення на посади керівників ДПС та ДМС.

Нагадаємо:

 20 березня Кабмін оголосив конкурс на голів податкової та митної служб. Зарплата керівників нових служб складе по 24 тисячі гривень.

18 грудня 2018 року уряд ухвалив рішення про розділення ДФС на 2 окремих органи — митну та податкову служби, а 6 березня 2019 року затвердив положення про ці державні органи.

Згідно з текстом меморандуму МВФ, оприлюдненим у січні, значна кількість юридичних осіб, що входять до складу ДФС, буде ліквідовано в рамках реформи податкового адміністрування.

 Ну а в цілому “успіхи” керування нездарою й корупціонером Гройсманом урядом України можна зобразити так:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я