На голову Новини Куди звернутися у разі поганого стану доріг у дворі?

Куди звернутися у разі поганого стану доріг у дворі?

192
0

 У разі поганого стану доріг, необхідно звернутися в ЖЕК або ЖЕО адже саме вони відповідають за порядок на прибудинковій території.

 За чинним законодавством круглий рік комунальні служби зобов’язані виконувати у дворах житлових будинків ряд робіт, серед яких є утримання і ремонт існуючого покриття дворових проїздів, гостьових парковок, тротуарів і пішохідних доріжок. При цьому вони повинні бути без вибоїн, а відремонтовані ділянки – без тріщин, рубців від проходу катка, нерівностей або порожнеч. Люки колодязів (решіток) повинні знаходитися на рівні з проїзною частиною. Під час ремонту укладання асфальту може продовжитися не більше доби, а сколені частини дорожнього покриття вивозяться не пізніше доби після завершення ремонту.

У разі поганого стану доріг, необхідно звернутися в ЖЕК або ЖЕО адже саме вони відповідають за порядок на прибудинковій території. Також ви можете звернутися в департамент житлово -комунального господарства та благоустрою або комітет міського господарства адміністрації міста. Фахівці відомств обстежать дорогу, складуть акт і визначать обсяг робіт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я