На голову Новини Круте Шахрайство З Картками «Приватбанку»!

Круте Шахрайство З Картками «Приватбанку»!

103
0

Схема проста: ви отримуєте лист на пошту, як на першому скріншоті внизу.

Про це на своїй сторінці в “Фейсбук” попереджає блогер Сергій Рудюк: “Друзі, увага! Круте шахрайство з картками« Приватбанку »!”

Схема проста: ви отримуєте лист на пошту, як на першому скріншоті внизу.

Переходьте за посиланням і потрапляєте на сайт «Приватбанку». Там починаєте вводити логін і пароль і намагаєтеся увійти в кабінет. При цьому все, що ви робите, зчитується програмою і відправляється шахраям, так як це не справжній сайт «Приватбанку», а його копія (!), Зроблена для того, щоб отримати ваш логін і пароль.

  1439114532_118

Потрапити на цю копію ви можете тільки з посилання в листі. Після того, як ви ввели логін і пароль – шахраї тут же вводять їх на цьому сайті «Приватбанку» і вам приходить sms з паролем для входу. Ви вводите одноразовий пароль з sms на сайті-копії банку, в той же час шахраї вводять цей пароль з sms на цьому сайті.

Після введення пароля сайт шахраїв видає вам помилку або ще що-небудь, наприклад, «спробуйте пізніше». У цей момент шахраї вже зайшли в ваш аккаунт, і роблять операції – які захочуть!

Ми здійснюємо ці операції не один раз за день і не помічаємо важливих моментів:

1. Не вводьте ніяких даних на сайті банку, якщо ви потрапили на нього з пошти.

2. Перевіряйте назву посилання сторінки, на якій ви перебуваєте. Посилання має обов’язково починатися на https: // і мати назву: privatbank.ua або privat24.ua або pb.ua.

1439114520_213

1439114479_313

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я