На голову Новини Крига свавілля у сфері комунальних платежів ЗРУШИЛАСЬ

Крига свавілля у сфері комунальних платежів ЗРУШИЛАСЬ

200
0

Як повідомляє прес-служба уряду доручення перевірити обґрунтованість підвищення житлово-комунальних тарифів отримали голови всіх обласних адміністрацій, КРУ, Фінмоніторинг, Держцінінспекція та Національна комісія регулювання електроенергетики України.

Вінницька незалежна профспілка «Голос Народу» бачить позитивні зрушення питання наведення ладу в ціноутворенні комунальних платежів в Україні.

 

Прес-служба уряду України по результатам наради з питання заборгованості за газ повідомляє, що, віце-прем‘єр України Андрій Клюєв заявив: «Перевірки роботи житлово-комунального господарства в окремих регіонах показали, що має місце штучне завищення тарифів».

 

Зокрема в Сумах, перевірки призвели до звільнення начальника облуправління ЖКГ і показали, що завищення тарифів відбувалося через завищення даних про знос інженерних мереж, використання застарілих норм споживання, внесення до структури тарифу рекламних і консалтингових послуг тощо.

 

Як заявив Андрій Клюєв, "метою реформ в ЖКГ та приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня є модернізація об’єктів галузі та підвищення якості послуг для населення".

 

"Ми не дамо наживатися на тарифах і паразитувати на державному та комунальному майні", – зазначив Клюєв.

 

Увага уряду до питання комунального свавілля місцевими органами влади додає впевненості Вінницьким громадським організаціям, які ведуть боротьбу за права громадян, що і у Вінниці можновладці дадуть відповідь та понесуть покарання за порушення чинного законодавства у сфері житлово-комунального господарства.

 

Як повідомляє прес-служба уряду доручення перевірити обґрунтованість підвищення житлово-комунальних тарифів отримали голови всіх обласних адміністрацій, КРУ, Фінмоніторинг, Держцінінспекція та Національна комісія регулювання електроенергетики України.

 

За словами Клюєва, всі компанії, що працюють у сфері житлово-комунального господарства, повинні бути перевірені.

 

Якщо після проведення перевірок ситуація в галузі не зміниться, і гроші будуть продовжувати виводиться в офшори і тінь, уряд буде ставити питання про відповідальність глав обласних адміністрацій, заявив перший віце-прем’єр.

 

Вінницька незалежна профспілка «Голос Народу», як послідовна сила у боротьбі з місцевою комунальною мафією, звертається до урядових структур з проханням прискорити цей процес і провести комплексну перевірку об‘єктів комунальної власності міста Вінниці. Ми готові надати вичерпну інформацію про цінову політику ЖКГ міста, яку визнано незадовільною рішенням Антимонопольного комітету за №84-РШ від 22 грудня 2010 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я