На голову Новини Козак Гаврилюк розповів, чому він підтримує легалізацію проституції (ВІДЕО)

Козак Гаврилюк розповів, чому він підтримує легалізацію проституції (ВІДЕО)

97
0

Народний депутат України від фракції «Народний Фронт» Михайло Гаврилюк в ефірі ток-шоу Наташі Влащенко Люди. 

Hard Talk навів свої аргументи, чому він підтримує легалізацію проституції. За його словами, сьогодні повії не мають жодних прав, але за їхньою допомогою нелегально збагачуються чиновники та інші різноманітні кримінальні елементи.

«Проституція в нас в Україні існує. Стоять дівчата на вулиці, є кабаки де вони знаходяться. Найголовніше, що ці дівчата не мають жодних прав, та законів, які б їх захищали. А проституція і надалі існує. Якщо це буде легально, то дівчата ці вже на вулиці стояти не будуть. Їх звідти заберуть. Вони будуть в спеціальному приміщенні знаходитися. Для того, щоб виконувати свою роботу в них буде медична книжка, вони будуть сплачувати податки, їм це буде зараховуватися у пенсію, у стаж.

Зрозумійте, ці дівчата вибрали собі таку дорогу. Їм це цікаво, вони так хочуть своє життя прожити. Якби вона таким способом не хотіла прожити життя – вона б взяла віник і пішла б замітати вулицю. Всі оці нюанси – щоб в нас СНІД, сифіліс не розповсюджувався по країні… Потрібно зробити, як у всіх цивілізованих країнах. Потрібно завести все це в легальне поле. Крім того, ці жінки будуть мати стаж, певний захист. Сьогодні вони жодного захисту не мають. Вони наповнюють кишені криміналу, чиновникам, а над ними як хочуть, так і знущаються. І ніхто жодної відповідальності за це не несе», — розповів Михайло Гаврилюк.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/4i50ByPclng” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я