На голову Новини Корупція ТОП-рівня: важливий свідок почав давати покази на Порошенка й Ко!

Корупція ТОП-рівня: важливий свідок почав давати покази на Порошенка й Ко!

154
0

Сталась важлива подія, яка може призвести до посадки за грати найближчого оточення поки що президента Петра Порошенка!!!

Із Мюнхена в Україну екстрадований основний фігурант розслідування про мільярдні розкрадання тарифних коштів із державних обленерго…

Це – Дмитро Крючков, перший фігурант корупційних схем топ-рівня, який почав давати покази на Петра Порошенка. А також висловив готовність повернутися в Україну, де триває кримінальне розслідування силами НАБУ.

 Журналістам програми “Схеми” Крючков письмово повідомив, що від усіх корупційних оборудок Порошенко-Кононенко “отримували від 50% до 75% доходів від бізнесу, який був предметом домовленостей”.

Також Крючков стверджував, що принципові домовленості були із Порошенко, який виступав основним отримувачем доходів, а Кононенко ухвалював лише локальні рішення.

Нам же зараз важливо, щоб із життям та здоров`ям громадянина Крючкова нічого не сталося. Адже він може бути цінним свідком, який пролиє світло на корупцію діючої політичної ненажерливої горе-еліти…

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я