На голову Новини Комунальний транспорт до Євробачення “заговорить” англійською

Комунальний транспорт до Євробачення “заговорить” англійською

174
0

У наземному транспорті, що проходитиме поблизу місць проведення Євробачення, з’являться англомовні схеми маршрутів та англомовне озвучення зупинок.

Про це повідомив керівник КП “Київпастранс” Дмитро Левченко у facebook, пише Українська правда.

“У всіх одиницях рухомого складу, чиї маршрути будуть проходити поруч з місцем проведення Євробачення, ми плануємо розмістити схеми маршрутів (українською та англійською мовами) та створити англомовне озвучення зупинок”, – написав він.

Мова йде про автобуси, які курсують на Лівобережній поблизу Міжнародного виставкового центру (№42, 87, 108, 46, 48, 49, 70) та в центрі (№24, 62, 114, 115), та тролейбуси поблизу Євромістечка (№16, 18), на Лівому березі (№ 50, 50к), на площі Льва Толстого (№5, 8), до Міжнародного аеропорту “Київ” (№9, 17, 22) та в напрямку залізничного вокзалу (№ 12, 14, 33).

Також планують частково замінити павільйони очікування за власні кошти та кошти з місцевого бюджету. Зокрема, оснастити їх електронними табло та детальними схемами маршрутів з позначенням місця перебування.

Левченко відзначив, що з міського бюджету вже виділили кошти на організацію роботи додаткових автобусів для перевезення гостей та мешканців столиці; брендування рухомого складу; встановлення нових сучасних павільйонів очікування зі схемами маршрутів транспорту та доступом до мережі Інтернет.

А також на придбання та монтаж сенсорних інформаційних центрів та придбання нового автобуса підвищеного комфорту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я