На голову Новини Компанія Григоришина відключає електрику блокпостам і військовим частинам на Луганщині !!!

Компанія Григоришина відключає електрику блокпостам і військовим частинам на Луганщині !!!

168
0

Через борги та неукладені договори “Луганське енергетичне об’єднання” почало знеструмлювати військові об’єкти, у відповідь бійці АТО затримали начальника Щастянської електромережі

Про це у себе в блозі повідомляє гендиректор ЛЕО Володимир Грицай.

Зокрема, під час відключення підприємства “Добромир” біля міста Щастя, на базі якого розміщено підрозділи ЗСУ (борг – 2 млн грн), військові затримали начальника Щастянського району електромереж Олександра Горбова. Звільнити його вдалося лише завдяки втручанню заступника керівника області Юрія Клименка.

За словами Грицая, станом на 20 червня загальна сума боргів військових за спожиту електроенергію становить 7 млн грн. Врахочучи ж те, що військові частини вздовж лінії розмежування і блок-пости не укладають договори на електропостачання, “потенційні втрати Луганського енергетичного об’єднання зростають у декілька разів – до десятків мільйонів, які вже ніхто і ніколи не відшкодує”.

Як наголошує Грицай, ЛЕО неодноразово попереджало офіційний Київ “про неможливість кредитування споживачів через гігантські борги нашого підприємства перед “Енергоринком”.

Військові натомість не сплачують за світло, говорить керівник ЛЕО, посилаючись на те, що держава нібито “не дає їм грошей”.

“ЛЕО продовжить відключення боржників і 20 червня, і після цього – за умови відсутності оплати за електроенергію”, – обіцяє Грицай, й нагадує, що разом з тим “держава має бажання і кошти для неоплачуваних поставок електроенергії і води до “ЛНР”.

  • За відкритими даними, ЛЕО належить Коснтинтину Григоришину.
  • На весні 2016 року, не дивлячись на заперечення частини парламентської коаліції, російському підприємцю Григоришину надано українське громадянство. Водночас він зобов’язувався вийти з громадянства РФ та Республіки Кіпр.
  • В квітні ЛЕО вже знеструмлювала у Сєвєродонецьку будівлі, де розквартировані українські військові та розташована Луганська телерадіокомпанія, яка тоді тільки розпочала мовлення на окупованих клятими москалями територіях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я