Війна Коли відбудеться “Рамштайн-19”: у НАТО назвали дату

Коли відбудеться “Рамштайн-19”: у НАТО назвали дату

179
0
Наступна зустріч контактної групи з оборони України в форматі “Рамштайн” відбудеться у Брюсселі 14 лютого. Вона пройде перед початком зустрічі міністрів оборони країн НАТО, що запланована вже наступного дня. Це окреме засідання буде присвячене обороні України.
 
Про це є  повідомлення НАТО. Нагадаємо, що і ця зустріч, ймовірно, пройде у момент, коли США не мають виділених грошей і не можуть надіслати боєприпаси та ракети, необхідні Україні для боротьби з росією.

“Міністри оборони країн НАТО зустрінуться у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі 15 лютого 2024 року. Засідання відбудеться під головуванням генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга. Окреме засідання Контактної групи з оборони України, організоване США, відбудеться у штаб-квартирі НАТО 14 лютого”, – ідеться в анонсі.
 
Очікується, що участь у заході візьме міністр оборони України Рустем Умєров. Зрозуміло, що фокус буде на системах ППО, артилерії, боєприпасах. Але потреби наших військових постійно уточнюються.
 
Нагадаємо, що 7 лютого міністр оборони Рустем Умєров прокоментував створення Сил безпілотних систем в Україні. Він назвав це важливим кроком у розбудові українського війська. Умєров наголосив, що завдяки Силам безпілотних систем будуть застосовані нові підходи у розбудові армії, а наші захисники використовуватимуть нові технології.

Засідання “Рамштайну”: скільки зустрічей минуло
З початку російської повномасштабної війни проти України, НАТО та союзні країни надають політичну та військову допомогу, включаючи поставки зброї та боєприпасів. Ключовим координаційним органом є Контактна група з оборони України (“Рамштайн”), яку очолюють США та інші партнери. На останній зустрічі формату “Рамштайн” зібралися представники понад 50 держав, де міністр оборони США закликав підтримувати Україну, звертаючи увагу на підсилення протиповітряної оборони.
 
На зустрічі була створена нова коаліція наземних засобів протиповітряної оборони за участю Німеччини та Франції, до якої долучилися 20 країн. Під час візиту міністра оборони Німеччини в Україну був оголошений пакет допомоги, у який входять системи IRIS-T і Patriot.
 
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний вперше взяв участь у засіданні “Рамштайн” та детально інформував партнерів про ситуацію на полі бою. Формат роботи Контактної групи “Рамштайн” змінився з вересня минулого року, орієнтуючись на довгострокову підтримку України.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я