Війна Важливий крок у розбудові ЗСУ

Важливий крок у розбудові ЗСУ

153
0

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення у структурі Збройних сил України нового роду військ – Сил безпілотних систем. Президент відзначив, що це рішення актуальне, адже дрони довели ефективність у боях на землі, у небі та в морі. До того ж Україна саме завдяки безпілотникам змогли змінити безпекову ситуацію в Чорному морі.

Президент чітко наголосив пріоритети у створенні нової структури в армії. За його словами, мають створитись спеціальні штатні посади під роботу з дронами, спеціальні підрозділи. Окрім того, має також проводитись ефективне тренування, систематизуватись досвід, постійно масштабуватись виробництво та залучатись найкращі ідеї від найкращих фахівців у цю сферу.

Міністр оборони Рустем Умєров прокоментував створення Сил безпілотних систем. Він назвав це важливим кроком у розбудові українського війська. Наші захисники використовуватимуть нові технології.

“Створення нового роду військ у ЗСУ – важливий крок у розбудові українського війська. Нові доктрини, застосування, планування, замовлення. Нові підходи. Нові технології”, – заявив Умєров.
 
Він наголосив, що безпілотні системи вже створили перевагу України на полі бою. За словами Умєрова, наступні кроки Сил безпілотних систем – опрацювання досвіду і масштабування.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я