На голову Новини “Колясочник повинен сидіти у в’язниці – це для нього найменше покарання”, –...

“Колясочник повинен сидіти у в’язниці – це для нього найменше покарання”, – активісти про Кернеса

154
0

“Злочинець повинен сидіти у в’язниці, у разі Колясочника – це найменше покарання”, – харківські активісти про Кернес. Сьогодні громадські активісти з Харкова та Києва намагалися потрапити на судове засідання по справі Геннадія Кернеса. Охорона та міліція їх не пустила.

– Не пустили, то ми знесли їм паркан перед входом у суд. Зараз на місці паркану стоїть міліція. – Трохи влаштували з ними потасовку. Охоронці кажуть, що нам треба воювати, а не на мітингах стояти. Чекаємо, що нарешті Кернесу винесуть вирок. Будемо стояти на цьому. Зараз по мікрофону задовбуємо Кернеса під судом, – розповів 25-річний Олександр, активіст з Харкова, повідомляє gazeta.ua

– Якщо Гепу сьогодні не засудять, то хлопці з 92 бригади, батальйону “Східний Корпус”, полку “Азов” приїдуть з подарунками. Або суд земний, або суд небесний- третього не дано! Злочинець повинен сидіти у в’язниці, у разі Колясочника, це найменше покарання, – заявили активісти молодіжного громадського руху Харкова.

Полтавський суд продовжив розгляд справи за звинуваченням мера Харкова Геннадія Кернеса у викраденні активістів Майдану і знущань над ними.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, Кернес присутній на засіданні разом зі своїми адвокатами.

2 березня прокуратура заявила, що харківського міського голову підозрюють у викраденні людини, катуванні, погрозі вбивством.

26 березня Генпрокуратура передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно Кернеса і двох його охоронців.

Харківський міський голова Геннадій Кернес заявляв, що кримінальна справа проти нього є сфабрикованою.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я