На голову Політика ХТО кого переміг: 75% проти 25% і хто є хто…

ХТО кого переміг: 75% проти 25% і хто є хто…

277
0

У чергових виборах Президента УКраїни більшість мешканців УКраїни віддали свій голос за ЗМІНИ! ЗА кого чи ПРОТИ кого – це вже друге питання…

Але те, що Україна ЗАЧЕКАЛАСЬ чергових змін в усіх сферах її життя – ФАКТ!

Однак, якщо копнути вглиб суті виборців, проглядається не вельми втішна картина… Бо хтось хоче змін, а хтось хоче і далі ловити рибку у мутній воді далеко недосконалої економіки і політики нинішньої України..

Наша велика помилка-вважати, що 73% народонаселення х о ч е боротися з корупцією.

По-перше: перемогли всі ті,хто не вбачає за необхідність воювати за Свободу і Незалежність України,бо їм байдуже,що вона може бути частиною російської імперії…

А по -друге: Вони хочуть,щоб президент (1 штука) і депутати ВР (450 штук) не були корупціонерами. Але. 2 мільйони виборців зє (бляхєри)-хочуть привозити дорогі авта за мізерні мита і не платити податки.

Копачі бурштину хочуть копати його самовільно,відстібуючи місцевим князькам-корупціонерам і нічого не платити державі.

Контрабандисти хочуть спокійно перевозити свої багажі,а митники і погранці збирати з них данину.

Підприємці, хочуть платити мінімалку,щоб зменшити податок ,доплачують в конвертах і їх робітники теж не проти. Лікарі хочуть брати гроші з кожного пацієнта і не платити податки.

Викладачі і вчителі теж хочуть брати гроші за заліки і гарні оцінки,як раніше,викладати аби-як, вести репетиторську роботу і не платити податки.

Студенти ,в переважній більшості,не хочуть старанно вчитися і намагаються просто заплатити за сесії чи курсові,щоб менше паритися з навчанням Будівництво садочків не цікаве їх робітникам,бо чим менше садочків,тим дорожче хабар за місце.

Судді не хочуть 100 000 зарплати,а хочуть отримувати за кожне правомірне рішення по сто тисяч. Поліцейські мріють ,як раніше ,мати змогу підкидати наркоту в кишені молоді , вимагати з батьків тисячі доларів і жити радісно.

Працівники паспортних столів мріють повернути часи,коли без хабаря не можна було отримати ні прописку ,ні паспорт.

ДПСники мріють стояти в кущах і збирати грошики собі і начальству в карман,а порушники ПДР,всі,як один,мріють дати кілька сотен і спокійно їхати далі ,а не платити штрафи.

Ті ,хто працював на злу росію не хочуть змінюватися і вдосконалюватися,щоб знайти нові ринки збуту,а хочуть знову клепати лайно на росію і мати зиск, і т.д… Перемогли не бажаючі змінити країну на краще і противники корупції!!!!!

Перемогли ті,хто хоче повернути все взад! На жаль…

І не треба їм прикриватися брехливими словами про боротьбу з корупцією. Вони проміняли Свободу і Незалежність Своєї Країни на примарне і ефемерне поліпшення і покращення свого життя,підвищення пенсій і дешеву комуналку і мрію “атнять і падєліть”…

Я вже мовчу про ригів і комуняк, які знову мріють повернути Україну під російський гніт-це просто вороги…

Ну,а про тих, хто проголосував з розумової відсталості і нездатності до причинно-наслідкового аналізу,я краще промовчу…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я