Економіка ХТО керує Порошенком та можливе майбутнє України?

ХТО керує Порошенком та можливе майбутнє України?

507
0

Через 3 роки після кривавих подій в центрі Києва, після тисяч жертв на сході країни стали відомі прізвища тих, хто привів Порошенка, Яценюка та інших «лідерів» до влади. А найголовніше – навіщо?

Правда про закулісні владиках Порошенко вражає уяву. Ось хто стоїть за кривавими подіями в Україні і що їм потрібно …

Пише журналіст Дан Іліу на сторінках Elise Journal
На кону 42 мільйони гектарів землі сільськогосподарського призначення – 60% світових запасів чорноземів.
Про вплив Ротшильдів на українську політику писали давно. Але раніше фінансовий клан, який володіє світовими активами на суму 3,2 трильйона доларів, вважав за краще залишатися за лаштунками кривавих подій в Україні.
Однак після того, як боргові зобов’язання Києва перед іноземними партнерами досягли в лютому 94% від ВВП (на тлі плачевного стану української економіки), одне з найбагатших у світі сімейств вирішило вийти з тіні.

Пов’язане зображення

Діючий в їх інтересах фонд Franklin Resources (Franklin Templeton Investments) об’єднав власників 50% українських єврооблігацій. Завдяки повідомленням агентства Bloomberg стало відомо, що самі Ротшильди контролюють більше третини зовнішнього держборгу Києва, а представники їх компанії ( «Rothschild») відкрито заявили про намір брати участь у переговорах з українським урядом.

Несподівану появу сімейства в інформаційному просторі його представники пояснили бажанням допомогти Києву реструктуризувати свої борги. Але це пояснення виглядає непереконливим. Щоб обговорити розмір українських боргових виплат достатньо провести закриті переговори. А в діях групи «Rothschild» присутнє явне бажання сфокусувати на собі увагу, як на головному розпоряднику зовнішніх зобов’язань України.
Це характерно не для реструктуризації, а для початку процедури банкрутства – коли оголошують про створення комітету кредиторів і публічно висувають боржнику майнові вимоги.

Тимчасовий керуючий Україною

Якщо подальший розвиток піде за сценарієм банкрутства цілої країни, як приватної компанії (а подібні прецеденти вже були в світовій практиці), то наступним етапом стане призначення кредиторами тимчасового керуючого державним майном.
Щоб зрозуміти на кого можуть покласти такі функції, досить заглянути до чинної Конституції України. Відповідно до неї президенту Петру Порошенко залишені декоративні повноваження. Його вплив на економіку вкрай обмежений. Та й власні бізнес-активи (корпорацію Roshen і ін.) Г-н Порошенко вже поспішив передати в повне юридичне розпорядження «Rothschild» (нібито «для продажу»).

Результат пошуку зображень за запитом "влада і народ"

Реальна влада з управління державним майном відповідно до Основного закону знаходиться в руках уряду, тобто прем’єр-міністра.
Однак великі сумніви викликає те, що саме йому, американському ставленику, пов’язані з лондонським Сіті Ротшильди дозволять розпоряджатися майном України в період її банкрутства. Куди більша ймовірність, що вони зроблять ставку на екс-міністра фінансів Наталію Яресько.
До свого призначення в уряд вона працювала виконавчим директором інвестиційної компанії Horizon Capital.

Власник цієї організації Джеффрі К. Ніл – колишній топ-менеджер однієї з Ротшильдівське корпорацій. Тому на Україні Яресько розглядається як довірена особа Ротшильдів. Цікаво, що саме її кандидатуру на пост прем’єр-міністра вже почали обговорювати в кулуарах Верховної Ради.
Все на продаж
А поки це питання обговорюється, г-жа Яресько ще тоді розгорнула бурхливу діяльність: організувала ревізію всього державного майна, підготувала попередній список з 3300 держпідприємств для розпродажу за безцінь, обіцяє «приватизувати все, що тільки можна».
Але стосовно головного активу, який давно цікавить Ротшильдів на Україні – 42 мільйонів гектарів землі сільськогосподарського призначення (60% світових запасів чорноземів) – діє законодавче обмеження. На її продаж накладено мораторій.

Спроби усунути цю перешкоду Ротшильди вже робили. Так, після заяви керуючого директора Rothschild & Cie в країнах Центральної та Східної Європи Джованні Сальветті в листопаді 2009 року про те, що його компанію на українському ринку цікавить сільськогосподарська галузь і земельні угіддя, президент Віктор Ющенко застосував своє право вето щодо закону про продовження мораторію на продаж сільгоспземлі. Тоді на шляху Ротшильдів до землі встав парламент. Верховна Рада подолала конституційною більшістю президентське вето.

І сьогодні, пам’ятаючи про невдачу п’ятирічної давності, Ротшильди (фонд Franklin Resources) найняли в якості консультанта компанію Blackstone. Вона повинна розробити юридичний механізм передачі української землі у власність родини. Досвід у цій організації є – в 2012 році компанія підготувала угоду з грецьким урядом Антоніса Самараса про продаж в рахунок боргів частини островів в Іонічному, Егейському та Середземному морях.

кривавий слід

А поки Blackstone готує свої пропозиції пані Яресько активно «працювала з депутатським корпусом». Наймала в якості радників і консультантів цілу групу іноземних фахівців «по боротьбі з витоком капіталу і по виявленню незаконних зарубіжних активів»…

З їх приїздом по Україні прокотилася хвиля загадкових самогубств колишніх українських чиновників, які володіли таємницями походження капіталів багатьох нинішніх парламентаріїв.

Одні із загиблих керували приватизацією, брали участь в незаконних операціях з бюджетними коштами (екс-глави Фонду держмайна Михайло Чечетов і Валентина Семенюк-Самсоненко, колишній перший заступник директора державних «Залізниць України» Микола Сергієнко), інші були довіреними особами магнатів (нардеп Сергій Мельник , колишній голова Харківської облради Микола Колесник, екс-глава Запорізької облдержадміністрації Олександр Пеклушенко, екс-мер Мелітополя Сергій Вальтер, заступник начальника мелітопольської міліції і Сергій Бордюг).
Їх масова смерть наводить на думку, що всі вони стали жертвою шантажу, спрямованого проти тих, чиїми таємницями володіли.

Але ті, хто довів їх до самогубства, явно недооцінюють готовність українських олігархів боротися до кінця за незаконно нажите в колишні роки добро.
Встигли за допомогою сумнівних схем поставити під свій фактичний (але не юридичний) контроль більшість сільськогосподарських угідь, магнати зовсім не мають наміру розлучатися з ними на догоду Ротшильдам.
Вони налаштовані боротися за накрадене не на життя, а на смерть. І ця сутичка обіцяє бути жорстокою…

Результат пошуку зображень за запитом "ротшильди"

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я