Економіка Керівник Вінницької ОДА Валерій Коровій хоче знову принести ГМО-заразу на Вінницьку землю?...

Керівник Вінницької ОДА Валерій Коровій хоче знову принести ГМО-заразу на Вінницьку землю? (його візит до США-2017)

415
0

Офіційна делегація Вінницької області на чолі з головою ОДА Валерієм Коровієм нещодавно перебувала у США, де презентувала інвестиційний потенціал регіону американському бізнесу. Про це повідомляв департамент інформдіяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА…

Зокрема, делегати відвідали Інститут маркетингу харчових продуктів (FMI), де зустрілись зі старшим Віце-президентом установи Марком Баумом та Віце-президентом Дугласом Бейкером.

FMI – американська продовольча маркетингова організація, яка формує та регулює політику безпеки харчових продуктів, зв’язки з громадськістю, освіту, дослідження та промислові програми відносин для продуктових ритейлерів і оптових торговців. Американські учасники FMI керують майже 40,000 роздрібних продовольчих магазинів і 25,000 аптек, представляючи об’єднаний обсяг щорічних продажів майже 770 млрд. $.

В ході зустрічі Валерій Коровій проінформував про експортний потенціал Вінниччини, де зазначив: область є лідером в Україні по виробництву м’яса, молока, цукрових буряків, картоплі та плодово-ягідної продукції.

Була проведена презентація продукції вінницьких підкриємств безпосередньо їх керівниками, що зацікавило американську сторону. Саме тому, керівництво FMI надало низку порад та роз’яснень щодо виходу вітчизняної продукції на американські ринки.

Також голова облдержадміністрації Валерій Коровій, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко та начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Руслан Осмоловський мали нагоду зустрітись з директором з міжнародних зв’язків та торгівлі компанії «Monsanto» (світовий лідер з виробництва ГМО-продукції!!!) Стефані Мерфі, транснаціональної корпорації, світового лідера біотехнології рослин. Заснована  ще в 1901 році як чисто хімічна компанія, «Монсанто» за останні 100 років еволюціонувала в концерн, який спеціалізується на “високих” технологіях в галузі сільського господарства. В Україну «Монсанто» виробляє та імпортує високопродуктивне в більшості гмо-модифіковане насіння кукурудзи, ріпаку та овочів лише традиційної селекції.

В ході зустрічі Валерій Коровій акцентував увагу на потужному агропромисловому секторі Вінницької області, 1,7 млн. га якої складають орні площі, більшість з яких – високоякісний чорнозем. Він також додав, що за останні 3 роки в аграрному секторі Вінниччини було реалізовано 90 інвестиційних проектів загальною вартістю 2,3 млрд. грн.

«Ми зацікавлені в розвитку бізнесу компанії «Монсанто» на Вінниччині та цінуємо її роль у розвитку аграрного сектору. Ми будемо максимально сприяти реалізації ваших проектів на території Вінницької області», – зазначив голова облдержадміністрації.

Наш коментар: 

Кілька років назад, ще коли мером Вінниці був “реформатор” В.Гройсман, американська транснаціональна корпорація “Монсанто” вже хотіла запустити свої щупальці у вінницьку земль та виношувала плани побудувати у Вінниці свій завод. Але громадські активісти, знаючи, ЩО виробляє ця корпорація, активізували спротив, проводили акції бойкотів та домоглись відміни цих планів! Схоже, мутантам з “Монсанто” все ще не йметься… 

Чому мутантам? Бо ця корморація – світовий лідер із виробництва гено-модифікованої продуктової продукції, зокрема, насіння кукурудзи й інших видів! А шкода ГМО для організму доведена вже чималою кількістю вчених. Тому використання ГМО-продукції заборонено у чималій кількості країн! А очільник Вінниччини Валерій Коровій хоче принести цю заразу на НАШУ поки що відносно чисту землю!!!

http://communitarian.ru/upload/iblock/694/6940db3af73cad8a4bb32f59c8e1e077.JPG

В рамках робочої програми офіційна делегація також відвідала Американсько-українську ділову раду (USUBC), де відбулась цікава зустріч за участю фінансового директора Олексія Слюсаренка, директора з комунікацій Надії Хомазюк, американського бізнесу та представників неурядових структур.

USUBC – є приватною неприбутковою професійною асоціацією, яка представляє інтереси американських компаній, що працюють в Україні, та українських компаній, які активно просуваються на ринки США. З 1995 р. USUBC заохочує міжнародні компанії працювати та інвестувати в Україну.

Під час зустрічі Валерій Коровій презентував економічні показники Вінницької області, як інвестиційно привабливого регіону, висвітлив питання децентралізації та земельної реформи. Керівники вітчизняних підприємств на власному прикладі розповіли американським партнерам про переваги ведення бізнесу на Вінниччині, а також про співпрацю бізнесу та влади.

Члени USUBC підкреслили, що Вінницька область є цікавим регіоном для інвестування та розширення бізнесу. Вони виявили зацікавленість українськими товарами, зокрема продуктами харчування, чорними металами та цукром. Крім того, низка запитань присутніх стосувалась економічної ситуації в Україні, бінес-клімату та розвитку громадянського суспільства.

По завершенню зустрічі голова облдержадміністації Валерій Коровій дав інтерв’ю в прямому ефірі телеканалу «Голос Америки» («Voice of America»), який веде трансляцію у всьому світі з аудиторією в понад 400 млн. осіб. Очільник Вінницької області підвів попередні результати візиту офіційної делегації до США. Крім того проінформував про переваги інвестування саме у Вінницьку область та про процес проведення реформи децентралізації в Україні.

На завершення чергового продуктивного робочого дня, члени делегації зустрілись з в.о. помічника адміністратора з питань Європи та Євразії Агенства США з міжнародного розвитку USAID Марго Елліс, директором Офісу технічної підтримки Керіл Камісса, директором по справам Європи та Євразії Сюзан Кютор та співробітником USAID Елісон Кейс.

Під час зустрічі, яка пройшла на найвищому рівні за участю Надзвичайного та Повноважного Посла України в США Валерія Чалого, голова облдержадміністрації Валерій Коровій поінформував про ті проекти, які впроваджуються на Вінниччині за підтримки USAID. Зокрема, подякував за допомогу в реалізації проекту «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ), який має на меті покращити діловий клімат шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі МСП на центральному і регіональному рівнях.

Також він запропонував розробити спільний проект, який буде направлено на інформування населення області про земельну реформу, її переваги та кроки до впровадження.

Американську сторону, в свою чергу, зацікавили проекти, які впроваджуються на Вінниччині та пов’язані з внутрішньо переміщеними особами, зокрема забезпечення їх житлом та робочими місцями. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я