На голову Новини Кабмін Гройсмана придбав 2 броньованих позашляховики

Кабмін Гройсмана придбав 2 броньованих позашляховики

156
0

Автопідприємство Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України 19 вересня по результатам тендеру замовило у ТОВ “Стар-Сервіс” технічне обслуговування та ремонт автомобілів за 405 тис грн.

Про це повідомляється в системі “Прозорро”, інформують “Наші гроші”.

Уряд вже вдруге в цьому році замовляє обслуговування свого автопарку.

У квітні підряд вартістю 570 тис грн з техобслуговування 21 машини отримало ТОВ “Компанія Синергія” Юрія Проха і Андрія Свердликове.

Також в квітні новим прем’єр-міністром став Володимир Гройсман і після цього урядова автобаза провела новий тендер, який завершився перемогою “Стар-Сервіс” тих самих Проха і Свердликове.

На цей раз замовлено обслуговування 23 автомобілів до попереднього переліку додалися два броньовики – позашляховик Toyota Land Cruiser 200 (2015 г.п.) і Mercedes-Benz S600 Guard (2008 г. п.).

За даними джерела “Наших грошей” на митниці , вказана вартість Land Cruiser в лютому 2015 р 1,60 млн грн., Який імпортувало ПІІ “Тойота-Україна” від бельгійської компанії “Toyota Motor Europe”.

У свою чергу обслуговування згаданого Mercedes-Benz S600 Guard буде коштувати дорожче в урядовому автопарку – 142 тис грн.

Цей автомобіль ввезли в Україну як авто стандартній комплектації, хоча він був броньований, в зв’язку з чим в 2010 р порушили кримінальну справу про контрабанду .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я