Новини Грицак зізнався: у СБУ немає засобів для керування антитерористичною операцією на Донбасі…

Грицак зізнався: у СБУ немає засобів для керування антитерористичною операцією на Донбасі…

353
0

Якось тихо минула повз вуха громадськості сенсаційна по своїй відвертості заява Голови Служби Безпеки України Василя Грицака, що Антитерористична операція на Сході України є «армійською операцією, якою має керувати армійський штаб, якому підконтрольні сухопутні війська, військово-морські сили та інші військові спецпідрозділи»…

Грицак таким чином зізнався, що у СБУ немає засобів для керування антитерористичною операцією на Донбасі.

У наших ворогів від цієї заяви мав би покращитися настрій. А от сторонні спостерігачі, котрі у темі, мали б просто поглузувати з нас.
Річ у тім, що де-юре на Сході України відбувається антитерористична операція. Дарма, що ми розуміємо, що там справжня війна у холодній фазі. Юридично, там АТО.

Результат пошуку зображень за запитом "росія"

АТО – це цілком визначена у законодавстві форма протидії тероризму. І стаття 7 Закону України «Про боротьбу з тероризмом» передбачає, що АТО керує спеціальна структура – Антитерористичний центр при Службі безпеки України. На нього покладається організація і проведення антитерористичних операцій та координація діяльності суб’єктів, які ведуть боротьбу з тероризмом чи залучаються до конкретних антитерористичних операцій. Тобто усіма підрозділами – поліцією, нацгвардією, ЗСУ, «Альфою» тощо – має керувати саме Антитерористичний центр.

Якщо ж Грицак заявляє, що АТО командує хтось інший – то це відкрите зізнання у тому, що на Сході панує колосальний правовий безлад і управлінський хаос. Що там паралельно діють кілька структур, котрі мають автономне управління, а по суті – діють на свій розсуд. 
***
Правовий безлад нам ще дасться взнаки, коли наші вороги тягнутимуть в Гаагу учасників так званої АТО (а якщо виходити зі слів Грицака, то взагалі якоїсь незрозумілої операції, котрою керують на невідомій підставі не уповноважені на це законом особи).

А за управлінський безлад, очевидно, ми платимо вже зараз – життями і здоров’ям солдат, втраченими територіями, втоптаною гідністю країни… Яку ДАВНО пора відродити і поставити усіх ворогів на “заслужене” місце!

 Результат пошуку зображень за запитом "росія"

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я