На голову Сфера ЖКГ Гройсман ЗОВСІМ гройсманувся! ЗБІЛЬШИТЬ ЦІНИ НА ГАЗ, ГАРЯЧУ ВОДУ ТА НАГРІВАННЯ БУДИНКУ...

Гройсман ЗОВСІМ гройсманувся! ЗБІЛЬШИТЬ ЦІНИ НА ГАЗ, ГАРЯЧУ ВОДУ ТА НАГРІВАННЯ БУДИНКУ ЩЕ РАЗ У СІЧНІ 2019!

122
0

Прем’єр-міністр України Володимир Груйсман оголосив, що його урядом було прийнято рішення щодо нового підвищення цін на “комуналку”! 

НАРОДЕ, МОЖЕ ПОРА ЙОГО ЗА ВСІ “ПОКРАЩЕННЯ” ГНАТИ В ІЗРАЇЛЬ?

Горе-реформатор Гройсман голосив, що з 1 січня наступного року ціни на опалення та гарячу воду зростуть на 16%. ، Це нове збільшення посилюється, щоб захистити державу від банкрутства та відсутності зовнішнього запозичення.

Він сказав:

Завдяки можливості збільшити ціну палива взагалі в країні знову взимку. Після встановлення нових цін на газ починаючи з 1 січня 2019 року, витрати на опалення та гарячу воду будуть перераховані, що вони очікують підвищення цін ще в жовтні 2019 року.

Було прийнято рішення про підвищення цін на природний газ:

Щоб запобігти банкрутству в країні. Україна мала два варіанти: підвищення цін на газ, компенсація за державну допомогу або банкрутство внаслідок інфляції, – сказав Гройсман، 

Він сказав, що зробив усе, що йому вдалося, підняти питання про ціни на газ із порядку денного співробітництва з Міжнародним валютним фондом, але не зміг уникнути цього питання. Він додав, що країна платить близько 5 мільярдів доларів на рік заборгованості, отриманого попередніми урядами у 2005-2013 роках.

Схоже, це в його сім*ї спадкове:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я