На голову Новини “Гнати цей уряд поганою мітлою!” – депутат Вінницької облради Сергій Кривешко

“Гнати цей уряд поганою мітлою!” – депутат Вінницької облради Сергій Кривешко

223
0

Переважною більшістю голосів (63 із 68-ми присутніх) депутати Вінницької облради схвалили звернення до Верховної Ради з вимогою відставки уряду і Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка

Ініціювали прийняття звернення депутати фракції ВО «Свобода». За ініціативою представника їхньої фракції Андрія Вигонюка розгляд питання перенесли у порядку денному в число першочергових (спочатку воно значилося під №33). Втім, представники БПП спробували пом’якшити категоричність тексту, що його запропонували «свободівці». Голова облради Анатолій Олійник повідомив, що є також проект звернення від Блоку Петра Порошенка.

Цим повідомленням він трохи спантеличив декого з депутатів. Що то за звернення, стало зрозуміло одразу після того, як його озвучили у залі. – Пропонуємо провести широкоформатний переговорний процес із залученням громадськості для обговорення дій уряду, – значилося у тексті. – Заслухати також звіт уряду та надати оцінку Прем’єр-міністру та кожному міністру окремо. – Чи не сам Гройсман писав вам цей текст, шановні? – зреагував на таке звернення «свободівець» Валерій Скрипченко. – Не заплутуйте ясне і зрозуміле питання.

Вимога має бути чітка і однозначна: уряд – геть! – Гнати цей уряд поганою мітлою! – категорично сказав керівник фракції Радикальної партії Сергій Кривешко. – Це вимога нашої фракції в обласній раді, у Верховній Раді, такою є також вимога наших виборців. – Ніякого переформатування уряду, тільки відставка! – підтримав колег у залі депутат від «Батьківщини» Геннадій Мазур. Депутати від БПП теж не мовчали. «Замість того, щоб вирішувати важливі питання для виборців і громади, ми влаштували дискусії навколо питання, вирішення кого не залежить від обласних депутатів, – говорила у мікрофон «порошенківський» депутат Лариса Білозір. – Може, це якась піар-акція?»

Цими словами пані депутат викликала вигуки невдоволення у частини залу. Майже годину слуги народу ламали списи навколо питання про відставку уряду. Зрештою, вирішили об’єднати два звернення в одне і підтримали його 63-ма голосами із 68-ми присутніх у залі.

vn.20minut.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я