На голову Новини Хірургічне відділення «Пироговки» потребує ще майже 20 млн.грн

Хірургічне відділення «Пироговки» потребує ще майже 20 млн.грн

300
0

 19 червня, голова вінницької облдержадміністрації Олійник А.Д. відвідав Вінницьку обласну клінічну лікарню ім. Пирогова, яка знаходиться на завершальному етапі будівництва.

  19 червня, голова вінницької облдержадміністрації Олійник А.Д. відвідав Вінницьку обласну клінічну лікарню ім. Пирогова, яка знаходиться на завершальному етапі будівництва.

 

Нагадаємо,що лікарня почала будуватись ще в 1992 році, та вважається довгобудом. Будівництво, через брак коштів припинялось, але у 2010 році будівництво зрушило з мертвої точки та відновились будівельні роботи. Найбільший вклад у будівництво лікарні був зроблений у 2012 році, однак досі лікарня потребує дофінансування по будівельних роботах та оснащенню лікарні усім необхідним обладнанням.

 

 

Губернатор та інші високопосадовці оглянули все, що було зроблено за кошти, які надавались протягом усіх етапів будівництва. Не зважаючи на те, що будівля недобудована у ній уже стоїть деяке обладнання та навіть проводились деякі хірургічні втручання.

 

На заході було презентовано новий ангіографічний апарат, на якому поводяться операції на всіх судинах серця за найновітнішими технологіями. Апарат уже успішно введений в експлуатацію та повністю функціонує.

 

Керівництво області уже звернулось до вищих органів з проханням дофінансування даного об’єкта. За словами головного лікаря лікарні ім. Пирогова Олександра Жупанова для повного звершення будівельних робіт потрібно щонайменше 19.5 млн. гривень. Зазначена сума передбачає завершення будівництва без закупки обладнання. За ці кошти планують налагодити систему вентиляції, оснастити насосну станцію та операційні зали. Втім, про виділення коштів на обладнання для лікарні мова поки що не йде.

В кінці заходу відбулась нарада, на якій обговорювались подальші кроки стосовно будівництва, а також тактика щодо розподілу коштів лікарні. На нараді губернатор відзначив велику потребу у цьому об’єкті та наголосив про велику важливість лікарні для жителів області і міста.
 

 

Андрій Маєвський

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я