Політика ГУР має список людей, яких росія хоче використати у спецоперації “Майдан-3”

ГУР має список людей, яких росія хоче використати у спецоперації “Майдан-3”

334
0
Головне управління розвідки (ГУР МО) України вже отримало списки осіб, яких Москва може залучити до так званої операції “Майдан-3”. Там багато імен та прізвищ, а також медіа й Telegram-каналів. Однак наразі ГУР не може розкривати ці дані.
 

Про це повідомив представник розвідки Андрій Юсов. Він розказав деталі в етері “Радіо Свобода”.

Так, за словами Юсова, існує ціла мережа людей, по яких працюють російські спецслужби. Їх хочуть залучити до спецоперації проти України під умовною назвою “Майдан-3”.
 
“Я зараз не можу називати конкретні прізвища. Є списки людей, по яких ворог працює, і є завдання залучати їх для поширення своєї риторики і впливу на суспільно-політичну ситуацію в країні. Це десятки людей, якщо ми говоримо про впливові категорії”, – сказав Юсов.
 

Окрім цього, ворог активно працює з Telegram-каналами та взагалі з медіасферою України. Туди також вливаються великі гроші та ведеться робота.

“Зараз буквально в живому часі продовжується активна “закупівля” різноманітних інструментів – починаючи від телеграм-каналів, сторінок в різноманітних соцмережах, і до виходів на лідерів суспільної думки. Кожного разу, коли ми будемо чути такі наративи, які розхитують зсередини нашу країну, які делегітимізують ухвалення державних рішень – відповідно ми будемо розуміти, на кого ці наративи працюють”, – сказав Юсов.
 
“Майдан-3”: що це таке
Нагадаємо, останнім часом українські силовики попереджають про розгортання з боку росії нової величезної спецоперації проти України. Вона має умовну назву “Майдан-3” і на неї, за даними спецслужб, уже виділено півтора мільярда доларів.
 
Йдеться про новий план дестабілізації ситуації в Україні. У москві хочуть “підірвати” країну зсередини шляхом розхитування питання про нібито “нелегітимність президента Зеленського”.
 
У заяві комітету з розвідки при президентській адміністрації йдеться про те, що за два роки повномасштабної війни з рф Україна знову постала перед загрозою зникнення як держави. Світова увага від конфлікту поступово відволікається, а ворог користується нагодою та планує нові масштабні провокації.
 

“Основні… цілі ворога – зрив української мобілізації, поширення дезінформації про нездатність України здобути перемогу, створення та розповсюдження фейків про “втому від України” серед наших партнерів… Глобальна міжнародна ціль росіян – зменшити підтримку нашої країни з боку проукраїнської коаліції у світі. Мета росіян всередині України – деморалізувати українців, посіяти паніку серед населення, вбити клин між військовослужбовцями та цивільними, розсварити всіх з усіма”, – йдеться у повідомленні.

Методика ІПСО, як кажуть силовики, наступна: поставити під сумнів усі рішення української влади після 20 травня (день, коли мала б відбутися інавгурація нового президента у мирний час), поширити панічні настрої та зневіру, протиставити військових та цивільних, посварити Київ з союзниками та загалом “роздмухати” в суспільстві протестні та відцентрові тенденції.
 
“Також росіяни через власних агентів впливу в Україні та по всьому світу робитимуть ставку на організацію різноманітних протестних акцій, свідомо дискредитуватимуть процес обміну військовополонених”, – попереджають в комітеті з розвідки.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я